Peagi tulekul tooted

 • 0 out of 5

  Metal Out Pakk®

  Kõrvaldab raskemetallid - täispakett2 purki, 2x90 kapslit + 1 tasuta raamatBiocyte Anti-Heavy Metal® Pack on täielik programm, mis põhineb kahel toidulisandil: Metal out 1® ja Metal out 2®, mis aitavad tänu klorellale raskemetalle kehast kõrvaldada.Metal out 1® on valmistatud MSM, N-atsetüül-L-tsüsteiini, klorella, alfa-lipohappega ja riboflaviiniga, kogudes raskemetallid kehas kokku Metal out 2® on valmistatud klorellaga, millega väljutatakse raskemetallid kehast.
  75.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote seedimisele

  Seedimishäirete vastu1 purk, 20 tabletti.Mikrobioomid (piimhappebakterid) aitavad kaasa toitainete assimileerimisele, vitamiinide sünteesile, mineraalide imendumisele ja muule.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote salenemiseks

  Kaalukaotus ja salenemine Probiootikumi 1 purgis 20 tabletti Mikrofloora on termin, mida kasutatakse kõigi meie kehas leiduvate mittepatogeensete viiruste, seente ja bakterite kirjeldamiseks. Mikrofloora aitab kaasa mitte ainult toitainete assimileerimisele ja vitamiinide sünteesile, vaid ka salenemisele.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote immuunsusele

  Immuunsüsteemi tervisliku toimimise jaoks Probiootikumid 1 topsis 20 tabletti. Mikrobioomid on mikroorganismid (mitte patogeensed bakterid, viirused, seened), mis elavad konkreetses keskkonnas. Mikrobioomidel on roll seedetrakti, ainevahetuse, immuunsuse ja isegi neuroloogiliste funktsioonide toimimise puhul.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Glutatioon liposoomne

  1 purk, 30 kapslit GLUTATHION LIPOSOMAL on toidulisand, mis sisaldab tugevat antioksüdanti, liposomaalset glutatiooni.
  39.00 
 • 0 out of 5

  5 Enzymes

  Seedimise ja seedetrakti funktsioonide heaks 1 purk, 60 kapslit 5 ensüümi on toidulisand, mis sisaldab 5 valitud seedetrakti ensüümi. See sisaldab piparmündi ekstrakti, mis soodustab seedetrakti funktsiooni ning aitab toetada seedimist ja hoida soolestikku tervena. - Sobilik taimetoitlastele ja veganitele
  25.00 
 • 0 out of 5

  Salendav ja puhastav kapsasupp

  Salendav supp1 purk 12x9gSalendav supp on abivahend kehakaalu langetamiseks. See sobib ideaalselt inimestele, kes otsivad looduslikest koostisosadest suppi, et vähendada kehakaalu ning puhastada organismi. Köögivilja maitsega supp sisaldab 4 kapsast: roheline kapsas, valge kapsas, lillkapsas ja Kale kapsas ning köögiviljasegu.
  19.90 
 • 0 out of 5

  Water Detox Slimming ® lahustuv pulber

  Puhastav ja salendav1 purk 7x16gWater Detox on salendav joogipulber, mis on loodusliku virsiku maitsega ning aitab kaotada kaalu tänu siguriekstraktile.
  17.00 
 • 0 out of 5

  Detox Slimming Soup®

  Detox Slimming Soup® - lahustuv pulberPuhastus ja kaalulangus1 purk 16x9g
  20.50 
 • 0 out of 5

  Water Detoxi Draining ® lahustuv pulber

  Detox ja drenaaž1 purk 7x16gWater Detox on maitsva maasika maitsega joogisegu pulber, mis aitab kaasa normaalse maksafunktsiooni säilimisele tänu hibiskile.
  17.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.