Glutatioon liposoomne

Glutatioon liposoomne

Glutatioon liposoomne

39.00 

Tulekul
0 out of 5

39.00 

1 purk, 30 kapslit
GLUTATHION LIPOSOMAL on toidulisand, mis sisaldab tugevat antioksüdanti, liposomaalset glutatiooni.

Saadavus: Laost otsas Tootekood: LONGL01
Soovin teavitust kui toode on olemas
  • Kirjeldus
  • KASUTUSJUHEND
  • KOOSTISOSAD

Kirjeldus

Mis on vabad radikaalid?

Meie keha kasutab vabu radikaale normaalseks talitluseks, kuid kui hapniku reaktiivsete vormide (vabade radikaalide) teke organismis ületab normaalse taseme, ründavad nad biomolekule, rakke ja kudesid ning põhjustavad kahjustusi, eelisjärjekorras ründavad vabad radikaalid lipiide. Vabad radikaalid kahjustavad rakumembraane, ründavad kollageeni mis seob rakke omavahel, tulemuseks on kortsus nahk, jäigad liigesed, jne.

Vabade radikaalidega on seotud:
– infarkt;
– insult;
– vähk;
– ateroskleroos;
– enneaegne vananemine.

Vabad radikaalid alustavad ahelreaktsioone, mille tulemusena tekib hulk uusi vabu radikaale. Antioksüdandite eesmärgiks on tappa vabu radikaale, kuid vahel ei tule organism sellega ise toime ning vajame lisa abi väljaspoolt, toidulisandite näol.

Mis on glutatioon ja kuidas see töötab?

Vabade radikaalide ilmnemisel üritab keha neid esialgu ise elimineerida. Keha toodab mitmeid erinevaid antioksüdante, sealhulgas väikest molekuli, mida nimetatakse glutatiooniks, mis koosneb kolmest aminohappest (glütsiin, tsüsteiin ja glutamiinhape). See molekul on meie keha jaoks äärmiselt oluline antioksüdant.

Eelkõige leitakse see maksas, mis on toksiliste ainete kõrvaldamise eest vastutav organ, samuti neerudes, kõhunäärmes, ajus jne.

On 2 glutatiooni vormi: oksüdeeritud glutatioon (halb glutatioon) ja vähendatud glutatioon (hea glutatioon).

Vähendatud glutatioon on väga aktiivne molekul, mis püüab mürgiseid aineid, põhjustades nende transformatsiooni ja kõrvaldab need loomulikult (sapi või uriini kaudu).

Liposomaalse mikrokapseldamise tehnoloogia:

Mikrokapseldamine on tehnika, mis seisneb vedelate või tahkete toimeainete kaitsmises sfäärilise kujuga lipiidmembraani abil. See takistab toimeainete maohappe või seedetrakti ensüümide kõrvaldamist.

GLUTATHION LIPOSOMAL’iga annate oma kehale 100 mg vähendatud glutatiooniannust. Lisaks sisaldub toidulisandis liposomaalne C-vitamiin, koostoimes glutatiooniga kaitseb see rakke oksüdatiivse stressi eest.


MÕJUD:
Võimas antioksüdant
Puhastab keha

Võitleb krooniliste haiguste vastu
Ennetab raskeid haigusi

KASUTUSJUHEND

1 KAPSEL PÄEVAS klaasi veega
Toidulisandid ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei ole soovitatav lastele, noorukitele või rasedatele või imetavatele naistele. Hoida jahedas, kuivas kohas ja valguse eest eemal.

KOOSTISOSAD

– Liposomaalne glutatioon
– Liposomaalne vitamiin C

Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.