Microbiote immuunsusele

Microbiote immuunsusele

Microbiote immuunsusele

30.00 

Tulekul
0 out of 5

30.00 

Immuunsüsteemi tervisliku toimimise jaoks
Probiootikumid
1 topsis 20 tabletti.
Mikrobioomid on mikroorganismid (mitte patogeensed bakterid, viirused, seened), mis elavad konkreetses keskkonnas. Mikrobioomidel on roll seedetrakti, ainevahetuse, immuunsuse ja isegi neuroloogiliste funktsioonide toimimise puhul.

Saadavus: Laost otsas Tootekood: LONMI03
Soovin teavitust kui toode on olemas
  • Kirjeldus
  • KASUTUSJUHEND
  • KOOSTISOSAD

Kirjeldus

Mikrobioomid asuvad keha erinevates osades: nahas, suus, sooles, maos jne. Suurimaks elupaigaks mikrobioomidele on sooled, ametlikult nimetatakse neid soole mikroflooraks, kus elab kokku 100 000 miljardit mikroorganismi. Peamiselt asuvad nad peen- ja käärsooles.
Mis on immuunsus?
Meie immuunsüsteemi kaitsevõime määrab keha kaitsevõime, st selle võime kaitsa organismi väliste agressorite eest, nagu näiteks halvab bakterid.
Miks on mikrobiooid tähtsad organismi kaitse tõhustamiseks?
Soolestikus asuvad 100 000 miljardi mikroorganismi loovad barjääri patogeensete bakterite vastu. Kui soolestiku limaskest on habras, võivad välised tegurid, nagu stress või tasakaalustamata toit, võivad põhjustada düsbioosi, teisisõnu mikrofloora tasakaalustamatust või soolestiku hüperpermeabentsust, mis tähendab, et soole limaskest ei ole enam kaitsevõimeline ning avatud nakkuse tekitajatele. Seetõttu võib immuunsus nõrgeneda ja nakkuse tõenäosus suureneda.
Probiootikumide suukaudsel manustamisel on võimalik taastada soolestiku tasakaal ja seega parandada immuunsust.

Mida sisaldab MICROBIOTE IMMUNITE tablett?

MIKROBIOTE IMMUNITÉ koosneb 16 piimhappebakterite tüvest, mis on valitud spetsiaalselt soole mikrofloora parandamiseks ja keha tõhusamaks kaitsmiseks. Iga tablett sisaldab 30 miljardit mikroorganismi!

MIKROBIOTE IMMUNITÉ sisaldab ka C-vitamiini, tsinki ja Echinacea ekstrakti. Need kolm toimeainet aitavad kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele.

MICROBIOTE IMMUNITE kasud

MIKROBIOTE IMMUNITÉ on kolmekihiliste tablettidena: mikrobioomide kiht on kaitstud taimeekstrakti sisaldava kihi ja toimeainete kihi vahel.
Toidulisand on pakendatud spetsiaalse korgiga mahutisse, et kaitsta toimeaineid niiskuse, oksüdatsiooni ja valguse eest nii tõhusalt kui võimalik, et tagada tablettide parim kvaliteet.

MÕJUD
Tänu echinaceale, C-vitamiinile ja tsingile aitab see kaasa immuunsüsteemi paremale toimimisele

KASUTUSJUHEND

1 tablett päevas, soovitavalt 1 tund enne söömist koos suure klaasitäie veega

Toidulisandid ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei ole soovitatav lastele, noorukitele või rasedatele või imetavatele naistele. Hoida jahedas, kuivas kohas ja valguse eest eemal.

KOOSTISOSAD

-16 PIIMHAPPEBAKTERIT
– VITAMIIN C JA TSINK
-ECHINACEA EKSTRAKT

Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.