• Head kliendid! Täidame omaltpoolt kõik tellimused hiljemalt järgmisel tööpäeval. Osade pakkide viibimine on tingitud pakiautomaatide ülekoormusest ning kullerid teevad kõik, et saaksite enda paki kätte esimesel võimalusel.

Omega 3 Krill

Omega 3 Krill

34.00 

In stock

34.00 

Südame funktsioonide heaks

1 purk , 45 kapslit

Biocyte Oméga 3 Krill® on krillõli baasil valmistatud toidulisand. Krillõli on puhtaim omega-3 allikas, kuna seda saadakse otse allikast, mitte läbi kalade, kes on omastanud omega-3 krille süües. See aitab kaasa südame normaalsele funktsioneerimisele tänu eikosapentaeenhappele (EPA) ja dokosaheksaeenhappele (DHA).

Saadavus: Laos Tootekood: LONOM02

Kirjeldus

Biocyte Oméga 3 Krill® on krillõli baasil valmistatud toidulisand, mis tugineb Biocyte laboratooriumi toitumisalastele teadmistele.

Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) soodustavad südame normaalset funktsiooni. Kasulik toime saavutatakse päevase 250 mg EPA ja DHA tarbimisega.
DHA aitab kaasa normaalse ajufunktsiooni ja normaalse nägemise säilitamisele. Soodne toime saadakse päevase 250 mg DHA manustamisega.

MÕJUD
Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) soodustavad südame normaalset funktsiooni.

KASUTUSJUHEND

1–3 kapslit päevas söögi ajal. Kasutage 3 kuud.

KOOSTISOSAD

Toiteväärtused soovitatava ööpäevase annuse kohta (3 kapslit):

Krilliõli 1,500 mg
millest omega-3 rasvhapped 330 mg
 …. millest EPA 180 mg
 … ja DHA 82,5 mg
millest astaksantiin 150 µg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Omega 3 Krill”

Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.