-20%

Säilita tugev immuunsus ja energilisus

Säilita tugev immuunsus ja energilisus

51.20 

In stock

51.20 

Vitamiinide tasakaalustatud organismis on tervise ABC. Kui tunnete aga ikka, et pime aeg röövib jõu ning haigused kipuvad tulema ligi, on see komplekt just Sinule.

Laos

Vaata ostukorvi

Kirjeldus

5 ženšenni ekstrakt 

5 Ginseng Forte on esimene turul saadaval olev 5 ženšenni kompleks. Tänu Panaxi ženšennile aitab see toode kaasa mälu jõudlusele, energiale ja elujõulisusele.

Harilik (Panax) ženšenn on metsataim, mis on tuntud oma vaimse tervise ja immuunsüsteemi tugevdamise poolest.

5 Ginseng Forte sisaldab järgmist kompleksi:

– Panaxi ženšenn C.A Meyeri nimetatakse ka harilikuks ženšenniks, Aasia või Korea ženšenniks
– Ameerika ženšenn (Panax quinquefolium)
– Siberi ženšenn
– Peruu ženšenn
– Tundra ženšenn

MÕJUD

– aitab kaasa mälu jõudlusele
– aitab kaasa energia ja elujõulisuse saavutamisele tänu Panax Ginsengile

5 seene ekstrakt 

Seened on tuntud immuunsuse suurendajad, energia pakkumise ja nakkuste tekke ärahoidmise poolest. Viimased fütoteraapia teaduslikud uuringud näitavad selgelt teatud seente sortide tõhusust. 5 šampinjoni on erinevate seente segu, mis suurendab immuunsust märgatavalt.

Seentes leiduvaid polüsahhariidid aitavad paremini mõista, miks on neil nii tugev ravitoime. Polüsahhariidid, mida teatakse ka beetaglükaanidena, on immuunsüsteemi tugevdava toimega. Oluline on teada, et kindlatel seentel, nagu näiteks shiitake ja reishi seened, on viirusevastane ja antibiootiline toime ning nende kasvatamisest oma ravimtaimede aias võib olla kasu pikemaajalise hädaolukorra puhul.

Kuna seentes on hulgaliselt antioksüdante, olulisi mineraale ning neil on viirustevastane ja antibiootiline toime, on neid kasutatud erinevate haiguste ravis, nagu näiteks allergiad, artriit, südamehaigused, menopausi ja HIV-sümptomite leevendamine ning isegi vähiravi. Seened on aminohappelise koostise ja kergema seeduvuse pärast keha jaoks paremad valguallikad kui liha. Seentes sisalduvad mineraalained aitavad kõikides kehas toimuvates protsessides kaasa.

Liposoomne C-vitamiin

C-vitamiini või askorbiinhapet leidub enamikus puu- ja köögiviljades. See on oluline vitamiin, mida organism ei suuda toota ja mida saab omandada ainult toidust või välise toidulisandi kaudu.

Biocyte on loonud uue põlvkonna liposomaalse C-vitamiini. Mikrokapseldamise tehnika suurendab C-vitamiini biosaadavust ja parandab selle imendumist organismis. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Säilita tugev immuunsus ja energilisus”