-20%

Särava naha kombo

Särava naha kombo

56.80 

In stock

56.80 

Komplekt on kokkupandud mõeldes naisele, kes soovib täielikku nahahoolitust. Nahastruktuur koosneb kollageeni, hüaluroonhappe ja elastiini kiudest, mis omavahel hoiavad naha pringi, kotsudevaba, niisutatu ja säravana.

Collagen Express kapslid ja Hyaluronic Forte Full Spectrum toimivad üheskoos ekstra tõhusalt, et saavutada pringim, säravam ja niisutatum nahk.

Laos

Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Collagen Express kapslid

1 karp sisaldab 180 kapslit

Biocyte Collagen Express® kapslid on toidulisand, millel on kõrge kollageeni kontsentratsioon (2,5 g 6 kapsli kohta) nahale ja sisaldab C-vitamiini, mis aitab kaasa kollageeni moodustumisele (normaalse naha funktsiooni tagamiseks).

Titaandioksiidivaba.

Verisol™ – tõestatud kollageeni toimeaine efektiivsus.

Kollageen on organismis kõige rikkalikum valk, see annab nahale paksuse ja vastupidavuse. Kollageeni toodang väheneb vanusega loomulikult ning on üks naha kolmest olulisest koostisosast koos elastiini ja hüaluroonhappega. Aja jooksul venivad kollageenikiud: nahk muutub vähem tihedamaks, koed lõdvenevad ja tekivad kortsud.

Mis on kollageen?
– Kollageen on aminohapete alfa-ahelate kolmekordne heeliks, mis toodab keha struktuuris kasutatavaid tahkeid kiude.
– Kollageen on keha kõige suurem valk.
– Kollageen on sidekoe (naha, kõõluste, kõhre, luu) peamine komponent.

Millised on erinevad kollageeni liigid? Mis on nahakollageen? Kollageeni vorme on 23, sealhulgas kolm põhitüüpi: I, II ja III tüüpi kollageen.

I ja III tüüpi kollageeni leidub meie nahas, juustes, küüntes, sidekoes, lihastes ja luudes, siis II tüübi kollageeni leidub enamasti liigestes ja kõhredes.

Kuni 95% naha kollageenist on I ja III tüüpi kollageen.

Biocyte kasutab Verisol™ I ja III tüübi kollageeni, mis on ainus kollageeni allikas, mis on teaduslikult tõestatud, et suudab parandada ja taastada kollageeni taset organismis. Võti peitub selles, et kollageeniproteiin on ensüümide abil lõhustatud kollageeni bioaktiivseteks peptiidideks. Kliinilised uuringud on näidanud, et 2500mg Verisol B kollageeni päevas on efektiivne kogus naha parandamiseks ning noorusliku naha säilitamiseks.

Collagen Express® ühendab C-vitamiini ja Verisol™ kollageeni. On teaduslikult tõestatud, et C-vitamiin aitab stimuleerida kollageeni tootmist.

MÕJUD

-TÄIDETUD PEENIKESED JOONED: 20% vähenemine silmade ümbruses

-VÄHENENUD KORTSUD: kollageeni taseme tõus 65%

-NAHK SILEDAM: 18% elastiini suurenemine

Teaduslikus uurimuses osales 57 inimest 8 nädala jooksul tarvitades Biocyte Collagen Express kapsleid 2,500 mg päevas.

 

Hyaluronic Forte Full Spectrum

1 karp 30 kapslit

PÄRJATUD VICTOIRE DE LA BEAUTE AUHINNAGA PRANTSUSMAAL AASTAL 2017-2018!

Hüaluroonhape on naha oluline komponent, mis annab talle täiusliku, pehme ja niisutatud välimuse. Tänu oma väga kontsentreeritud valemile vähendab Biocyte Hyaluronic Forte® kortsude sügavust ja parandab naha elastsust juba pärast 1 kuu kasutamist.

Tänu oma väga kontsentreeritud valemile vähendab Biocyte Hyaluronic Forte® kortsude sügavust ja parandab naha elastsust juba pärast 1 kuu kasutamist. Biocyte Hyaluronic Forte® Full Spectrum sisaldab kõrge kontsentratsiooniga hüaluroonhappe valemit, mis vähendab kortsude sügavust ja parandab naha elastsust, luues kiire vananemisvastase toime *.

Biocyte Hyaluronic Forte® peamised kosmeetilised omadused on niisutada nahka, vähendada vananemise protsesse ja parandada naha kahjustusi!

Hyaluronic Forte Full Spectrumit kasutanud inimesed on märganud:

  • hüaluroonhappe kudede sisene muutus ja süntees kasvas 40%
  • naha elastsus kasvas 5%
  • naha niisutatus kasvas 10%
  • kortsude sügavus ja volüüm vähenes 21%
  • rahulolu kasvas 80%

KOOSTISOSAD

  • HÜALUROONHAPE Hüaluroonhapet leidub kehas naturaalselt, suurima kontsentratsiooniga silmades ja liigestes. Kuna sellel on loomulik roll liigeste tervises, võtavad paljud inimesed hüaluroonhappe toidulisandeid mitmesuguste liigesehaiguste korral, kuid hüaluroonhappe eelised ei piirdu ainult silmade ja liigestega – hüaluroonhape on äärmiselt niisutav, muutes selle üheks parimaks niisutamiseks mõeldud nahahoolduse koostisosaks! Hüaluroonhape on paks, geelja konsistentsiga läbipaistev aine. Selle kõrge viskoossus aitab hoida naha kõrget niiskustaset ja muutub suurepäraseks kudede vaheliseks määrdeks. Hüaluroonhape mõjutab naha reageerimist vigastustele, dehüdratsioonile ja muudele ebasoodsatele probleemidele. Kuigi hüaluroonhapet esineb kehas naturaalselt, suudab organism seda toota ainult väikeses koguses ning vanemaks saades väheneb see kogus veelgi.

Biocyte Hyaluronic Forte® hüaluroonhape on taimset päritolu ning ekstraheeritakse mikroobse kääritamise teel ja sel on väga kiire imendumisvõime.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Särava naha kombo”