Bum Bum

Bum Bum

Täiuslik tselluliidivastane programm, mis võitleb tselluliidiga Sinu kehal!

Brasiilia naised on tuntud oma märkimisväärsete siluettide ning vapustavate tuharate “BUM BUM“ poolest. Aastaringse päikesepaiste ning bikiiniilmadega, puutuvad Brasiilia naised palju kokku ka tselluliidiga.
Et saavutada prinkis tuharad, on Brasiilia naistel omad saladused! Biocyte inspireeris see eksootiline ja sensuaalne ilu ning arendasid välja Bum Bum tootevaliku; tehes Sinu tuharad tugevaks ja kaotades tselluliidi.

 • 0 out of 5

  Täiuslik salenemiskomplekt

  Täiuslik komplekt inimesele, kes soovib abivahendit kaalu langetamisel. Bum Bum tootesari sisaldab efektiivseid ja tervislike koostisosi otse loodusest - Yerba Mate, guarana, roheline tee. Koostisosade sünergia aitab väljutada kehast liigset vett ja mürke, lõhustada rasva ja vähendada tselluliiti ning kiirendada ainevahetust.
  77.00  69.99 
 • 0 out of 5

  Bum Bum Minceur – kaalualandusjook

  Vett väljutav ja tselluliiti vähendav jook 500 ml Bum Bum kaalualandusjook ühendab endas loodusest pärit parimad komponendid - Yerba mate, hibiscuse ning viinamarjad, et võidelda tselluliidiga Sinu kehal. Bum Bum on täielik programm, mis ühendab toidulisandid ja kreemi.
  19.00 
 • 0 out of 5

  Bum Bum rasvapõletuskapslid

  Kaalukaotus 1 karp, 60 tabletti See toode on osa Bum Bum'i tootevalikust: programm, mis on välja töötatud oma tuharate tugevdamiseks (või "Bum Bum", nagu meie seda nimetame). Bum Bum rasvapõleti põhineb Yerba mate ja Brasiilia guaraanal, rohelisel kohvil ja ananassil. Eksootiliste koostisosade sünergia, mis võimaldab teil kujundada oma siluetti tänu guaraanale ja kaotada kaalu tänu matele.
  25.00 
 • 5.00 out of 5

  Bum Bum tselluliidivastane kreem

  Tselluliidivastane kreem 150ml Tselluliidivastanekreem, mis on rikastatud Guaraana, rohelise tee ja mate’ga. See sisaldab ka LipOut™, merevetikapõhist koostisosa, millel on tõestatud efektiivsus*. Kuni -50% vähenenud rasvakiht tagumikul! Väga meeldiva kookose-mandli lõhnaga.  
   
  33.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.