• Tasuta tarne kõikidesse pakiautomaatidesse 6.04-12.04 üle 15€ ostudele!

Seedetrakti ensüümid

Seedetrakti ensüümid on proteiinid, mille roll on kiirendada seedekulglas keemilisi reaktsioone. Nad on esindatud terves seedetraktis: Süljes, sooltes ja kõhus. Alates 20. Eluaastast väheneb organismis ensüümide tootmine ning igas kümnendis jätkub vähenemine veel 13% võrra. See tähendab, et toidu seedimine aeglustub järjest rohkem. Toidulisandid saavad parandada seedeelundkonna võimekust kehas ja paremini omastada toitaineid.

Üleüldiste ensüümide defitsiidi tüüpilised sümptomid on põletik, liigese- ja lihasvalu, bakterite liigne paljunemine maos ja sooletraktis, mis tekitab seedehäireid ja kõhupuhitust, maosisu tagasiheidet, ärritatud soole sündroomi, peavalu, nahalöövet, aknet, keskendumisraskusi ja meeleoluhäireid.

  • 0 out of 5

    5 Enzymes

    Seedimise ja seedetrakti funktsioonide heaks 1 purk, 60 kapslit 5 ensüümi on toidulisand, mis sisaldab 5 valitud seedetrakti ensüümi. See sisaldab piparmündi ekstrakti, mis soodustab seedetrakti funktsiooni ning aitab toetada seedimist ja hoida soolestikku tervena. - Sobilik taimetoitlastele ja veganitele
    25.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.