Iluspetsialistid soovitavad

Auhindadega pärjatud tooted

60-päevane tagastusõigus

Alates 49€ tasuta transport Smartposti

Kas soovid olla Biocyte brändi tootesaadik ning väikestviisi influencer?

Hakka Biocyte brändi tootesaadikuks, testides meie tooteid.
Oleme 100% pühendunud klientide heaolusse ning soovime, et iga toode vastab teie ootustele. Selle tõttu oleme loonud tootesaadiku programmi. Tootesaadik saab kandideerida alloleval tootevormil ning osutudes valituks, saadame teile tasuta proovimiseks Biocyte toote. Pärast proovimist saate avaldada nii enda arvamust, kui ka teiste huviliste jaoks välja selgitada, milline toode kellelegi kõige paremini sobida võiks.

Kuidas see käib?

Tootesaadikuks kandideerimine on lihtne! Vajalik on  täita ainult vastava toote online vorm. Kui saad valituks, saadetakse Sulle toode testimiseks koju. Peale mitme nädalast testimist ootame Sinu tagasisidet toote kohta: tõhusus, disain, pakendus, emotsioonid jne. Iga võimalik omadus loeb!
Oleme elevil, et saame seda uut seiklust Sinuga jagada ning ei jõua juba ära oodata Sinu arvamust meie toodete kohta!

1

Täida lihtne online vorm

2

Saa toode kätte

3

Testi toodet kodus

4

Jaga enda kogemust

Testimiseks saadavad tooted

Keratine juuksekasvu kummikommid

Keratiini sisaldavad juuksevitamiinid, mis aitavad muuta karvastruktuuri tugevamaks. Tugev karvastruktuur on aluseks pikkadele ja paksudele juustele.

Buduaari Lemmik 2020

KETO Draineur – kaalualandusjook

Keto joogi peamised koostisosad on Yerba Mate ja viinamarjaseemne ekstrakt. Jook aitab väljutada liigset vett ja mürke, kiirendada ainevahetust ja vähendada tselluliiti.

Buduaari Lemmik 2021

KETO® öised rasvapõletuskapslid

Keto öised rasvapõletus kapslid on ainulaane ja innovaatiline toidulisand, mis aitab tõsta keha termogenneesi magades. Tootes sisalduv melatoniin aitab kaasa paremale unekvaliteedile.

Anne&Stiili Ilulemmik 2021

Ultimate Beauty teavituslist Toode ei ole hetkel kättesaadav. Jättes allolevasse lahtrisse e-maili aadressi ja soovitud koguse, anname Sulle koheselt teada kui toode on olemas ja tellitav. Täname!