ULTIMATE BEAUTY

Buduaari ilulemmikud

Beauty Sleep Gummies

26.99 
40 tk / 126 g (20ne päeva kogus) UUS innovaatiline kodumaine toode, Beauty Sleep kirsimaitselised kummikommid, on loodud, et toetada Sinu ilu füüsilisel ja vaimsel tasandil une ajal. Uni, toit ja liikumine on inimese baasvajadused, mis tagavad meile elujõu ja hea tervise. Une roll vaimse tervise heaolus mängib väga suurt rolli ning usume siiralt, et kui meie baasvajadused on täidetud, suudame olla ka ilusamad inimesed teiste vastu. Tootes sisalduvad ashwaghanda, kummel ja melatoniin aitavad lõõgastuda, vähendada kortisooli taset organismis ning tagavad kvaliteetsema ja sügavama une. Nagu Ultimate Beautyle omane, ei puudu tootest ka füüsilist ilu turgutav toimeaine. Selleks oleme valinud kosmeetikatoodete kõige populaarsema toimeaine, hüaluroonhappe, mis tagab naha niisutatuse ja sära ning seda öösel, mil toimub rakkude uuenemine.

Ilu algab seespoolt - nii vaimselt kui füüsiliselt!

ULTIMATE BEAUTY

В корзину

Vit C liposoomne pulber

23.35 
1 pakk 14 lahustuvat pulbrit

Liposoomne Vit C 1000 mg ananassimaitseline lahustuv pulber. Toode sisaldab väga kõrge kontsentratsiooniga C-vitamiini, mis aitab vähendada väsimust. Liposoomne tehnoloogia tagab parima toitainete imendumise.

В корзину

Начиная с 69€ бесплатный Smartpost транспорт!

60-дневная политика возврата

Продукты, отмеченные наградами

Бьюти-специалисты рекомендуют

Ultimate Beauty – основательница термина нутрикосметика в Эстонии, официальный импортер французского бренда нутрикосметики Biocyte и отечественный производитель витаминов красоты.

Компания Ultimate Beauty в сотрудничестве с учеными и лабораториями создала жевательные конфетыCollagen Beautyи Beauty Sleep, которые поддерживают вашу красоту днем ​​и ночью.

Обещание нашего бренда – производить только эффективную продукцию с чистым составом и высокой концентрацией.

Витамины красоты

Biocyte создала широкий ассортимент уникальных витаминов красоты для поддержания Вашей внешности изнутри наружу. Продукты действуют на клеточном уровне, обеспечивая глубокий и длительный эффект. Все продукты отличаются натуральным составом и высокой концентрацией.

У нас Вы найдете лучшие витамины красоты, которые решат любые проблемы, связанные с внешностью!

Липосомальные витамины

Витамины, изготовленные в липосомальной форме, наиболее эффективны и действенны для быстрого восстановления хорошего самочувствия. Благодаря технологии микрокапсулирования питательные вещества не разрушаются во время пищеварительных процессов и воздействия желудочного сока и, это значит, что питательные вещества доставляются непосредственно в клетку.
Липосомальные витамины усваиваются организмом почти на 90%, в то время как традиционные витамины – только на 20%.

Быстро восстановите баланс жизненно важных питательных веществ в организме!

Хиты продаж

Клиенты о нас