Kuidas nutrikosmeetika töötab?

Nutrikosmeetika näol on tegemist ühendatud ilu- ja toidutööstusega, et pakkuda sinu kehale toetust elutähtsate toitainete (sh. mineraalide, vitamiinide) näol! Inglisekeelne sõna nutricosmetics on tulnud kahest sõnast, nutri = nutricious ehk toitainete rikas ning cosmetics ehk kosmeetika ehk teisisõnu on tegemist toitainete rikka ja söödava kosmeetikaga, mis toimib organimis seestpoolt väljapoole. Vananemisega soetud ilminud tekivad, sest organismi vananemise tõttu väheneb kollageeni, hüaluroonhappe, elastiini, koensüüm Q10 jt vajalike ainete tootmine ning see toob omakorda kaasa naha lõtvumise, vajumise ning üleüldse organismi vastupanuvõime vähenemise.

Enamus vananemisvastaseid kreeme suudab nahka niisutada ja kortse täita vaid pinnapealselt, sest eelnimetatud toitainete molekulid on niivõrd suured, et tungida naha sügavamatesse kihtidesse ja ergutada organismi seespoolt tootma taas vajalikke ühendeid, et vananemisilmingud väheneksid. Nutrikosmeetika suudab seda teha, sest toitained imenduvad otse verre. Nutrikosmeetika ülesanne ei ole vaid mõjutada meie välimust, vaid toimib kogu organismi heaks.

BIOCYTE AJALUGU

Biocyte loodi aastal 2006, Rivieral, Prantsusmaal – Philippe Bruneau poolt. Selle asutaja tugines oma kogemustele toidulisandite sektoris, et luua Biocyte kaubamärk. Tema janu innovatsiooni järele viis ta lakkamatute otsinguteni parimate koostisosade järele, et pakkuda ilu- ja heaolu lahendusi, mis töötaks seestpoolt välja, sealjuures arvestades iga inimese personaalseid vajadusi.

Aastal 2009 liitus temaga Frédéric Levy, arst-apteeker ning prestiisika ESCP Ettevõtlusakadeemia vilistlane Pariisis. Endise ravimitööstuse juhina, oli ta samuti spetsialist toidulisandite valdkonnas.

Aastal 2022 tähistab ettevõte oma kuueteistkümnendat sünnipäeva. Pärast 16. aastat unikaalse nutrikosmeetika arendamist ning pidevate innovaatiliste lahenduste otsimist, on Biocyte kaubamärk pälvinud rahvusvahelise tunnustuse nutrikosmeetika valdkonnas.

Alates algusest on Biocyte sihiks olnud maailma mõjutada läbi nutrikosmeetika, see on võitlus vananemise vastu. Veel sajand tagasi, tundus idee lisada aastaid meie eludele võimatu unistusena, täna saame öelda, et sellel eesmärgil pole piire.

BIOCYTE KONTEKST

20. sajandi vältel, nihutavad teaduslikud ja meditsiinilised uuringud pidevalt piire, tehes aina rohkem edusamme haiguste vastu, kui võrreldes varasema 2000 aastaga. 21. sajandi murdepunktil kaardistati inimgenoom täielikult, mis tundus võimatuna kõigest kümme aastat tagasi. Tänapäeval teame, et uued tehnoloogiad suudavad ravimite võimekust suurendada peaaegu lõpmatuseni. Samas on uute ning positiivsete arengute kõrval meie kaasaegsed eluviisid tekitanud ka uusi haigusvorme, milliseid varem ei olnud, näiteks: ülekaalulisus, diabeedi juhtude suurenemine, degeneratiivsete haiguste suurenemine, raskemetallide mürgistus jne. Tänapäeva maailm on oma toitumisväärtustega loonud palju uusi riskifaktoreid, mis vähendavad inimese tehnoloogilist võimet ravida ja hoolt kanda. See loob uue inimese heaolu eesmärgil uue aspekti – toidulisandid. Me oleme see, mida me sööme ja joome. Esimene samm hea tervise suunas on tervislike toitumisharjumuste praktiseerimine – kooskõlas mõistliku dieediga. Need sammud sinu elustiili ja toitumise heaks on väga olulised. Pole kahtlustki, et inimese eluiga saab seeläbi ka oluliselt pikendada. Täna saavad meie teadmised tervishoiu põhimõtetest toetada meie keha võimet lükata vananemise piirid tagasi. BIOCYTE on oma eesmärgiks seadnud toidulisandite täiustamise. Saades aru millist mõju avaldab toitumine meie rakubioloogiale, on meie võimuses meetmed selle parandamiseks.

KUI VANANEMISVASTANE KREEM EI OLE TEGELIKULT VANANEMISE VASTANE!

Biocyte tähendab tõlkes rakubioloogiat. Rakubioloogia on väravaks vananemisega seotud tegurite mõistmiseks. See on kontekst, milles Biocyte otsustas keskenduda vananemisega seotud kolmele peamisele probleemile ning on neid kümne aasta vältel, ükshaaval uurinud ja lahendanud.

ESTEETILINE VANANEMINE: BIOCYTE NUTRIKOSMEETIKA

Viimase 20 aasta jooksul on esteetilise meditsiini valdkonnas tehtud suuri edusamme, kuid puhta kosmeetika valdkonnas on neid väga vähe. Esimene nähtav tegur vananemisel on meie esteetiline välimus, meie naha ja juuste välimus. Biocyte ehitas oma alused sellel aspektil, luues täiesti uue distsipliini: NUTRIKOSMEETIKA. See on loomulik edasisamm tavalisest kosmeetikast, millel on sügavam, globaalsem ja vastupidavam toime. Enamikel meie rakkudel on loomulik võime taastuda ning meie naharakud teevad seda 4-6 nädala jooksul. Seega on soovituslik võtta kasutusele toitumisalaseid meetmeid, et tagada nende taastumine 100% ulatuses. Just seetõttu tuli Biocyte ideega uuendada meie sidekoe olulisi ehitusplokke: kollageeni, elastiini ja hüaluroonhapet. Põhjusel, et need on suunatud naha kõige olulisemale osale – dermisele, on toimeainete mõju suurem ning kestvam. See on kontseptsioon, mis joonib alla nutrikosmeetika põhimõtte. Ettevõte on kümne aasta jooksul loonud kõige laiema ja enim arenenuma toitumisalase tootevaliku, mis on suunatud esteetilistele mõjudele.

KEHAKAALU KONTROLLIMINE: BIOCYTE SALENEMISE SÜSTEEM

Halvad toitumisharjumused põhjustavad kaalutõusu ning kiire elutempoga maailmas ei ole alati lihtne oma kehakaalu tagasi kontrolli alla saada. Olles sellest probleemist teadlikud, on Biocyte keskendunud sellele raskele probleemile. Kehakaalu tõus on tingitud paljudest teguritest, mis nõuavad erinevaid lahendusi, mida leiate BIOCYTE SALENEMISE tootevalikust. Et vananedes püsida tervena, peame me vältima liigset kehakaalu suurenemist. Jätkusuutlikul füüsilisel trennil on oluline roll rakkude vananemise kontrollimisel. Toidulisandid mõjutavad meie ilu ja kaalu, sealjuures on neil ka suur mõju meie üldisele heaolule ja vananemisvastastele lahendustele.

RAKKUDE VANANEMINE: BIOCYTE PIKK ELUIGA

Üha enam keskendutakse vananemise ennetamisele ning otsustatakse jääda vananedes tervislikuks. Biocyte jaoks on üks peamisi eesmärke võidelda rakkude vananemisega. Nende tootevalik on väga lai, alates oksüdatiivse stressi ennetamisest kuni liigeste taastumiseni. Kooskõlas tavapärase meditsiiniga on Biocyte toitumisravi teinud hämmastavaid edusamme toitainete puhtuse, imendumise ja nende koostoimete osas. Oma unikaalse tootevalikuga pakub Biocyte kõrgtehnoloogilist oluliste toitainete versiooni. Täna on meil juurdepääs uutele mikroelementidele: need on efektiivsemad, sihipärasemad ning enneolematute tulemustega rakutasandil. Biocyte on loonud parimad kombinatsioonid nutrikosmeetika potentsiaalist, hankides haruldasi koostisosasid, mis on saadud kõige arenenuma biotehnoloogia teel. Iga toote valem sisaladab looduslikke, eksklusiivseid ja uuenduslikke koostisosi. Täna kasutab Biocyte täieliku toitainevaliku sünergiat, et pakkuda tõhusaid lahendusi, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et arvestada meie sooviga jääda võimalikult nooreks, nii kauaks kui võimalik.

BIOCYTE, PÜHENDUNUD KVALITEEDILE

Peamise tegijana nutrikosmeetikas, on Biocyte äärmiselt rangete nõuetega oma toodete kvaliteedis, ohutuses ja kliiniliselt tõestatud efektiivsuse osas. Toidulisandite koostamine (mis sisaldavad vitamiine ja mineraale, taimi ja muid koostisosi) põhineb toitumis- ja füsioloogiliste annuste põhimõtetel. Nagu 2002 .a. Euroopa direktiiv meile meelde tuletab, on toidulisandid “toiduained“ ning erinevad ravimitest, mille eesmärk on haiguste ravi ja leevendamine. Seetõttu on koostisainete ja annuste valik ning lisandite valmistamine ja müümine seega kõige rangemate Euroopa määrustega, tehes Biocyte nutrikosmeetika tootevaliku naturaalse, tõhusa ja turvalise lahenduse neile, kes otsivad sisemist heaolu, mis on nähtav ka väljast!

BIOCYTE, EDULUGU

2015 .a. võitis Biocyte Victoires de la Beaute ilu auhinna oma Keratin Forte seerumi tootega. 2016 .a. sai Biocyte Avantages de la Beaute ilu auhindadel Collagen Max eest parima toote auhinna, mille andis üle Prantuse ajakiri Avantages, samal aastal pälvis Active’ inpulp Victoires de la Beaute auhinna, 2017. aastal pärjati Hyaluronic Forte Full Spectrum samuti Victoires de la Beaute auhinnaga ning 2018. aastal Collagen Express toode.

Biocyte on nutrikosmeetika liider Euroopas ning nende tooteid on võimalik leida pea kõikidest Prantsusmaa apteekidest.

BIOCYTE, TOIDA OMA ILU

Toidulisandid ei tohiks asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ja dieeti. On väga oluline säilitada tervislik eluviis. Ärge ületage soovitatud päevaseid annuseid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei ole soovituslik rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Arstliku järelevalve all olevad inimesed peaksid esmalt pöörduma oma arsti poole. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Hoida eemal otsese päikesevalguse eest.