Päikese valik

Päikese valik

Päikesevalgus on tähtis, et hoida meie keha tervislikuna. See aktiveerib vitamiin D sünteesi, et kehas imenduks kaltsium nii nagu vaja. Ühtlasi aktiveerib päikesevalgus melaniini nahas, andes sellele atraktiivse, päevitunud ilme ning tagab naha hea väljanägemise – samal ajal nahka kahjulike kiirguste eest kaitstes. Siiski võib liigne päike muuta naha punaseks, tekitada pigmendilaike, põhjustada päikesepõletust ning naha enneaegset vananemist. Biocyte pakub nahahooldustooteid, mille kõrge aktiivsusega ja kontsentratsiooniga koostisained on loodud tervisliku naha väljanägemise ja kaitse jaoks. Terracotta Cocktail-i valikust leiate esimese toidulisandi, mis sisaldab puhast melaniini, mis on toodetud mustade oliivide koortest ning kapslid, mis annavad Sinu nahale jume, ILMA päikese kiirguseta!

 • 4.56 out of 5

  Terracotta Cocktail® isepruunistavad kapslid

  Loomulik päevitus ilma päikeseta1 karp - 30 kapslitBiocyte Terracotta Cocktail® Self-Taner on innovatiivne pigmentide ja taimede kompleks, mis on kombineeritud D-vitamiiniga.
  21.00 
 • 0 out of 5

  Terracotta Cocktail® päikesekaitse

  Päikesekaitse tabletid1 karp – 30 tablettiBiocyte Terracotta Coktail Solaire® on esimene puhast melaniini sisaldav toidulisand. Toidulisand sisaldab vaske, mis toimib päevituse aktivaatorina ja aitab kaitsta nahka päikesekiirguse eest.
  20.00 
 • 0 out of 5

  Vitamiin D liposoomne

  Tervete luude ja kaltsiumi imendumise jaoksÜhes purgis 30 kapslitEsimene liposoomne D-vitamiin, mis tagab parema biosaadavuse.
  14.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.