Päikese valik

Päikese valik

Päikesevalgus on tähtis, et hoida meie keha tervislikuna. See aktiveerib vitamiin D sünteesi, et kehas imenduks kaltsium nii nagu vaja. Ühtlasi aktiveerib päikesevalgus melaniini nahas, andes sellele atraktiivse, päevitunud ilme ning tagab naha hea väljanägemise – samal ajal nahka kahjulike kiirguste eest kaitstes. Siiski võib liigne päike muuta naha punaseks, tekitada pigmendilaike, põhjustada päikesepõletust ning naha enneaegset vananemist. Biocyte pakub nahahooldustooteid, mille kõrge aktiivsusega ja kontsentratsiooniga koostisained on loodud tervisliku naha väljanägemise ja kaitse jaoks. Terracotta Cocktail-i valikust leiate esimese toidulisandi, mis sisaldab puhast melaniini, mis on toodetud mustade oliivide koortest ning kapslid, mis annavad Sinu nahale jume, ILMA päikese kiirguseta!

 • 5.00 out of 5

  Innovaatiline

  Vaieldamatult hetke kõige innovaatilisemad toidulisandid Eesti turul ühes komplektis! Üllata lähedasi innovaatiliste Terracotta Cocktail isepruunistavate kapslite ja maitsvate Collagen Express kummikommidega.
  30.90  27.99 
 • 4.20 out of 5

  Terracotta Cocktail® isepruunistavad kapslid

  Loomulik päevitus ilma päikeseta 1 karp - 30 kapslit Biocyte Terracotta Cocktail® Self-Taner on innovatiivne pigmentide ja taimede kompleks, mis on kombineeritud D-vitamiiniga.
  21.00 
 • 0 out of 5

  Terracotta Cocktail® päikesekaitse

  Päikesekaitse tabletid 1 karp – 30 tabletti Biocyte Terracotta Coktail Solaire® on esimene puhast melaniini sisaldav toidulisand. Toidulisand sisaldab vaske, mis toimib päevituse aktivaatorina ja aitab kaitsta nahka päikesekiirguse eest.
  20.00 
 • 0 out of 5

  Vitamiin D liposoomne

  Tervete luude ja kaltsiumi imendumise jaoks Ühes purgis 30 kapslit Esimene liposoomne D-vitamiin, mis tagab parema biosaadavuse.
  14.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.