• Külasta meid ILUSÕNUMIL, 11. - 13.10 Eesti Näituste Messikeskuses!

Keratiin

Keratiin on kiuline proteiin, mis moodustab 95% juuste koostisest. Selle spiraalne struktuur mähib end juuste ümber ning toimib kaitsemüürina kahjulike välistegurite (kuumus, päike, kemikaalid) vastu. Saadaval nii toidulisandite kui kosmeetikatoodete näol. Biocyte laialdane keratiinivalik on loodud just Sinu tugevate, tervete ja läikivate juuste heaks!

  • 0 out of 5

    Keratine Forte® Full Spectrum

    Kahjustatud juustele 1 karp - 40 kapslit Soovite tihedaid, terveid ja tugevaid juukseid? Biocyte Keratine forte® Full Spectrum on valmistatud keratiini, horsetaili, lutserni, vitamiinide ja mineraalidega. Lutsern ja horsetail stimuleerivad juuste elujõudu ja tugevust.
    29.00 
  • 0 out of 5

    Keratine Forte® Growth

    Juuste kasvuks 1 karp - 20 kapslit Keratine forte® Croissance on üks Prantsusmaa tuntumaid juuste taaselustamise toidulisandeid. See sisaldab horsetaili, et panna juuksed kasvama ning miliakiini (miliacin) ilusate ja läikivate juuste heaks. Tõestatud efektiivsus kahe kliinilise uuringuga.
    27.00 
  • 0 out of 5

    Keratine max® lahustuv pulber

    Kahjustatud, nõrkadele juustele 1 purk 20x12g Biocyte Keratin Max Haire Care® on joodav toidulisand. Toidulisand sisaldab kontsentreeritud K-AMINE™-i kompleksi, mis sisaldab 18 keratiini aminohapet ja horsetaili, mis soodustavad juuste kasvu.
    31.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.