Melaniin on bioloogiline pigment, mis koosneb melanotsüüdidest. Need annavad meie nahale, juustele ja silmadele värvi. Selle loomus ja kontsentratsioonitase nahas määrab meie naha värvuse. Melaniini tootlikus on stimuleeritud päikese UV kiirgustest, andes meie nahale päevitunud jume. Tavaliselt on melaniini kogus orgamismis muutumatu, aga elu jooksul võib see haiguste või mutatsioonide toimel muutuda. Melaniinid evivad erinevates organismides immunoloogilisi, antioksüdantseid ja -inflammatoorseid toimeid. Melaniinide süntees allub geneetilisele, hormonaalsele ja ensümaatilisele kontrollile ning seda kiirendab päikesevalgus. Melaniinidele omistatakse mitmete uuringute kohaselt teatud energia neeldumise, muundamise ja ülekandmise võime – melaniin “neelab” päikesekiirgust ja võimaldab D-vitamiini sünteesi.
Melaniin pakub kaitset nii UVA- kui ka UVB-valguse eest. UV-kiirgusega kokkupuutel kiireneb melanotsüütide tootmine ja aktiivsus ning nahk tumeneb, kui melaniini tase tõuseb. Melaniin toimib ka antioksüdandi ja vabade radikaalide puhastajana, aidates vabaneda ebanormaalsetest rakkudest, mis võivad põhjustada haigusi.
Toitev ja tasakaalustatud toitumine aitab tõenäoliselt tagada, et melaniini tase püsiks seal, kus see peaks olema. Kõige tõhusam elastse ja terve naha jaoks? Tõenäoliselt antioksüdantsete vitamiinide (A, C ja E) rikas toit. Neist levinumad: rohelised köögiviljad (brokkoli, oad, spinat), porgand, lambaläätsed, tume shokolaad, kala, tomat, banaan, erinevad seemed, tsitruselised, marjad jpm.

Biocyte Terracotta päikesevalik annab Sulle naturaalset melaniini, et saavutada jumekas nahk ilma päikeseta või ilma liigse päikeseta.

ALLIKAD:
https://www.healthline.com/health/how-to-increase-melanin

https://et.twnews.cz/what-is-melanin-what-does-melanin-do-body

Näitan kõiki 5 tulemust

Terracotta vananemisvastane päikesekaitse

30 kapslit

Kas teadsid, et päevitamine soodustab enneaegset naha vananemist ja kortsude ilmumist?

Biocyte on väljatöötanud unikaalse toote, mis soodustab tumeda päevituse tekkimist, naha kaitsmist UV-kiirte vastu ja vananemisvastast toimet tänu Ceramosides TM patendeeritud kompleksile.

34.65 
Lisa korvi

Terracotta Cocktail® päikesekaitse

Päikesekaitse tabletid

1 karp – 30 tabletti

Biocyte Terracotta Coktail Solaire® on esimene puhast melaniini sisaldav toidulisand. Toidulisand sisaldab vaske, mis toimib päevituse aktivaatorina ja aitab kaitsta nahka päikesekiirguse eest.

22.45 
Lisa korvi

Autobronzant isepruunistavad kummikommid

1 purk

60 mustikamaitselist kummikommi

Innovaatilised Autobronzant isepruunistavad kummikommid annavad naturaalse jume ilma päikeseta! Tootes sisalduvad taimepigmendid, vask ja L-türosiin moodustavad täiusliku sünergia, et tõsta naha pigmenditaset seespidiselt.

Toodet võib kasutada ka päevitamise ajal, et saavutada maksimaalselt jumekas nahk.

 

24.45 
Lisa korvi

3x Autobronzant isepruunistavad kummikommid

3 purki

3x 60 mustikamaitselist kummikommi

Innovaatilised Autobronzant isepruunistavad kummikommid annavad naturaalse jume ilma päikeseta! Tootes sisalduvad taimepigmendid, vask ja L-türosiin moodustavad täiusliku sünergia, et tõsta naha pigmenditaset seespidiselt.

Toodet võib kasutada ka päevitamise ajal, et saavutada maksimaalselt jumekas nahk.

 

58.68 
Lisa korvi

Autobronzant + Keratine kummikommid

Komplekt innovaatilistest toodetest – isepruunistavatest kummikommidest ja keratiini sisaldavatest juuksevitamiinidest.

Biocyte teadusuuringute tulemusel on valminud väga eriliste koostisosadega tooted, mis on formuleeritud efektiivsetest taimedest.

 

37.44 
Lisa korvi

...