Melatoniin on hormoon mida toodab nääre meie ajus. Melatoniini eritus on pärsitud valgusküllusest ning stimuleeritud pimedusest. Eritades melatoniini, annab see hormoon meie ajule teada, et on pime ning on õige aeg magama minna. Muutused elurütmis (näiteks öövahetus tööl, reisimine) või ekraanide liigne kasutamine segavad melatoniini eritust ning seeläbi kahjustavad meie unekvaliteeti.
Viimastel aastatel on tehtud palju uuringuid, mis näitavad melatoniini kaitsvat ja ravivat kasu võitluses meie aja kõige olulisemate krooniliste haiguste – südamehaiguste, vähi, dementsuse, diabeedi – vastu. Selle roll antioksüdandina ja põletikuvastasena ning kasvajavastase ainena ning selle tähtsus ööpäevase kella ajastuse säilitamisel näib olevat kaugeleulatuv tervisele ja haigustele, eriti vananedes.
Melatoniini mõjud tervisele:
1. Kaitseb südame- veresoonkonna tervist
2. Võimas antioksüdant
3. Vähendab diabeediriski
4. Märkimisväärne neuroprotektiivne võime- ennetades Alzheimer tõbe
5. Ennetab vähi ja kasvajate arengut
6. Vähendab kiiritus- ja keemiaravi kõrvaltoimete raskust
Melatoniini taset meie kehas saame tõsta ka erinevate toiduainete abil- piim, pistaatsia pähklid, rasvane kala, riis, goji marjad, seened, mais, banaanid.

ALLIKAS:
https://thesleepdoctor-com.translate.goog/2020/01/29/new-science-on-the-health-benefits-of-melatonin-and-how-well-does-it-really-work-for-sleep/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=et&_x_tr_hl=et&_x_tr_pto=sc

Näitan kõiki 4 tulemust

Beauty Sleep Gummies

40 tk / 126 g (20ne päeva kogus)

UUS innovaatiline kodumaine toode, Beauty Sleep kirsimaitselised kummikommid, on loodud, et toetada Sinu ilu füüsilisel ja vaimsel tasandil une ajal.

Uni, toit ja liikumine on inimese baasvajadused, mis tagavad meile elujõu ja hea tervise. Une roll vaimse tervise heaolus mängib väga suurt rolli ning usume siiralt, et kui meie baasvajadused on täidetud, suudame olla ka ilusamad inimesed teiste vastu. Tootes sisalduvad ashwaghanda, kummel ja melatoniin aitavad lõõgastuda, vähendada kortisooli taset organismis ning tagavad kvaliteetsema ja sügavama une.

Nagu Ultimate Beautyle omane, ei puudu tootest ka füüsilist ilu turgutav toimeaine. Selleks oleme valinud kosmeetikatoodete kõige populaarsema toimeaine, hüaluroonhappe, mis tagab naha niisutatuse ja sära ning seda öösel, mil toimub rakkude uuenemine.

Ilu algab seespoolt – nii vaimselt kui füüsiliselt!

ULTIMATE BEAUTY

26.99 
Lisa korvi

ULTIMATE Beauty Box

1 komplekt

Luksuslik kinkekomplekt kodumaisetest Ultimate Beauty toodetest igaks iluhetkeks. Komplekti on pakendatud Collagen Beauty ja Beauty Sleep kummikommid. Karp on taaskasutatav, kuhu võid paigutada pärast toodete tarbimist enda teised ilutooted.

44.99 
Lisa korvi

Noctrim Sommeil liposoomne

Kiirendab uinumist

1 purk 30 kapslit.

Noctrim Sommeil on toidulisand, mis põhineb Biocyte laboratooriumi toitumisalastel teadmistel. Toidulisand on mõeldud inimestele, kellel on raskusi uinumisega.

Noctrim Sommeil on tugevatoimeline melatoniini (1,9 mg), inositooli, magneesiumi ja B6-vitamiini sisaldav toidulisand.

Melatoniin aitab kiiremini uinuda (kasulik toime algab alates 1 mg melatoniini tarbimisest). Magneesium ja B6-vitamiin aitavad kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile, näiteks stressile.

 

 

19.10 
Lisa korvi

KETO® öised rasvapõletuskapslid

Öine rasvapõletaja

1 karp , 60 kapslit

🏆Anne&Stiili Ilulemmik 2021 ja Buduaari Lemmik 2022 nutrikosmeetika kategoorias🏆

Biocyte Ketoslim night aitab reguleerida rasvade ainevahetust ja lagunemist tänu ilunõgesele ning aitab seeläbi kaalul vähendada. See toidulisand sisaldab ka melatoniini, mis aitab kaasa uinumisele kuluva aja vähendamisele. Kvaliteetne uni soodustab samuti kaalulangust.

23.28 
Lisa korvi

...