Melatoniin on hormoon mida toodab nääre meie ajus. Melatoniini eritus on pärsitud valgusküllusest ning stimuleeritud pimedusest. Eritades melatoniini, annab see hormoon meie ajule teada, et on pime ning on õige aeg magama minna. Muutused elurütmis (näiteks öövahetus tööl, reisimine) või ekraanide liigne kasutamine segavad melatoniini eritust ning seeläbi kahjustavad meie unekvaliteeti.
Viimastel aastatel on tehtud palju uuringuid, mis näitavad melatoniini kaitsvat ja ravivat kasu võitluses meie aja kõige olulisemate krooniliste haiguste – südamehaiguste, vähi, dementsuse, diabeedi – vastu. Selle roll antioksüdandina ja põletikuvastasena ning kasvajavastase ainena ning selle tähtsus ööpäevase kella ajastuse säilitamisel näib olevat kaugeleulatuv tervisele ja haigustele, eriti vananedes.
Melatoniini mõjud tervisele:
1. Kaitseb südame- veresoonkonna tervist
2. Võimas antioksüdant
3. Vähendab diabeediriski
4. Märkimisväärne neuroprotektiivne võime- ennetades Alzheimer tõbe
5. Ennetab vähi ja kasvajate arengut
6. Vähendab kiiritus- ja keemiaravi kõrvaltoimete raskust
Melatoniini taset meie kehas saame tõsta ka erinevate toiduainete abil- piim, pistaatsia pähklid, rasvane kala, riis, goji marjad, seened, mais, banaanid.

ALLIKAS:
https://thesleepdoctor-com.translate.goog/2020/01/29/new-science-on-the-health-benefits-of-melatonin-and-how-well-does-it-really-work-for-sleep/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=et&_x_tr_hl=et&_x_tr_pto=sc

Näitan kõiki 4 tulemust

Noctrim Sommeil liposoomne

Kiirendab uinumist

1 purk 30 kapslit.

Noctrim Sommeil on toidulisand, mis põhineb Biocyte laboratooriumi toitumisalastel teadmistel. Toidulisand on mõeldud inimestele, kellel on raskusi uinumisega.

Noctrim Sommeil on tugevatoimeline melatoniini (1,9 mg), inositooli, magneesiumi ja B6-vitamiini sisaldav toidulisand.

Melatoniin aitab kiiremini uinuda (kasulik toime algab alates 1 mg melatoniini tarbimisest). Magneesium ja B6-vitamiin aitavad kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile, näiteks stressile.

 

 

18.70 
Lisa korvi

Noctrim Sommeil kummikommid

uuenenud nimetus ja maitse!

Kas teil on raskusi magama jäämisega ning ei soovi tarvitada kangeid unerohte? Meil on lahendus.

Biocyte on loonud Noctrim Sommeil vaarikamaitselised kummikommid, mis sisaldavad keha enda unehormooni – melatoniini, mis aitab teil kiiremini uinuda ning tagab parema unekvaliteedi.

 

15.40 
Lisa korvi

KETO® öised rasvapõletuskapslid

Öine rasvapõletaja

1 karp , 60 kapslit

🏆Anne&Stiili Ilulemmik 2021 ja Buduaari Lemmik 2022 nutrikosmeetika kategoorias🏆

Biocyte Ketoslim night aitab reguleerida rasvade ainevahetust ja lagunemist tänu ilunõgesele ning aitab seeläbi kaalul vähendada. See toidulisand sisaldab ka melatoniini, mis aitab kaasa uinumisele kuluva aja vähendamisele. Kvaliteetne uni soodustab samuti kaalulangust.

28.50 
Lisa korvi

Hea une kombo

Kvaliteetne uni on kahtlemata täisväärtusliku elu osa. Oleme kokku pannud komplekti kahest tootest – melatoniini ehk unehormooni sisaldavad kummikommid ja närvisüsteemi normaalsele talitusele kaasaaitava toote Cal/Mag/Zinc, mis on valmistatud liposoomsel kujul, et tagata maksimaalne mineraalainete imendumine.

33.44 
Lisa korvi