Melatoniin

Melatoniin on hormoon mida toodab nääre meie ajus. Melatoniini eritus on pärsitud valgusküllusest ning stimuleeritud pimedusest. Eritades melatoniini, annab see hormoon meie ajule teada, et on pime ning on õige aeg magama minna. Muutused elurütmis (näiteks öövahetus tööl, reisimine) või ekraanide liigne kasutamine segavad melatoniini eritust ning seeläbi kahjustavad meie unekvaliteeti. Manustades melatoniini sisaldavaid toidulisandeid paraneb unerütm ja unekvaliteet..

 • 0 out of 5

  Ketoslim Night® kapslid ööks

  Öine rasvapõletaja 1 karp , 60 kapslit Biocyte Ketoslim night® aitab reguleerida rasvade ainevahetust ja lagunemist tänu Coleus forskohliile ning aitab kaalul vähendada. See toidulisand sisaldab ka melatoniini, mis aitab kaasa uinumisele kuluva aja vähendamisele.
  26.00 
 • 0 out of 5

  Noctrim Forte liposoomne

  Kiirendab uinumist 1 topsis 40 kapslit. Biocyte Noctrim Forte on toidulisand, mis sisaldab melatoniini, inostooli, magneesiumit ja vitamiin B6-te.
  17.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.