Noctrim Forte liposoomne

Noctrim Forte liposoomne

17.00 
0.43  /tk

In stock

17.00 
0.43  /tk

Kiirendab uinumist

1 purk 40 kapslit.

Noctrim forte on toidulisand, mis põhineb Biocyte laboratooriumi toitumisalastel teadmistel. Toidulisand on mõeldud inimestele, kellel on raskusi uinumisega.

Noctrim forte on melatoniini, inositooli, magneesiumi ja B6-vitamiini sisaldav toidulisand.

Melatoniin aitab kiiremini uinuda (kasulik toime algab alates 1 mg melatoniini tarbimisest). Magneesium ja B6-vitamiin aitavad kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile, näiteks stressile.

 

 

Saadavus: Laos Tootekood: LONNO02
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

  • MELATONIIN on hormoon, mis annab teie kehale teada, kui on aeg magama minna. See on muutunud populaarseks toidulisandiks ka magama jäävate inimeste seas. Melatoniin on hormoon, mida keha toodab naturaalselt käbinäärmes. Nimetus unehormooni tuleneb sellest, et melatoniini kõrgem tase aitab meil uinuda. Melatoniin töötab koos teie keha ööpäevase rütmi ehk keha sisemine kellaga. See annab teile teada, millal on aeg magada, ärgata ja süüa. Samuti aitab melatoniin reguleerida kehatemperatuuri, vererõhku ja hormoonide taset. Melatoniin seondub ka kehas leiduvate retseptoritega ja võib aidata lihtsamini lõõgastuda. Näiteks seostub melatoniin aju retseptoritega, et aidata vähendada närvide aktiivsust ja dopamiini taset, hormooni, mis aitab ärkvel püsida.
  • INOSITOOL ehk vitamiin B8, mida keha suudab samuti ise toota ning seetõttu teda enam niivõrd vitamiiniks ei peetagi. Samas toidulisandina on inositool väga kõrgelt hinnatud oma ärevust leevendava toime poolest. Inositool on efektiivsust leidnud ka depressiooni ravimisel, seega tugevad närve rahustavad omadused tulevad kasuks parem une tagamisel.
  • MAGNEESIUM on üks levinumaid mineraale maakeral ja seda leidub paljudes toitudes. See on inimese tervise jaoks hädavajalik ja seda kasutatakse kogu kehas üle 600 rakulise reaktsiooni korral.

Tegelikult vajavad iga rakk ja elund seda mineraali korralikult toimimiseks. See aitab kaasa luude tervisele, samuti aju, südame ja lihaste korralikule funktsioonile.

Magneesiumilisandid on seotud paljude heade omadustega, sealhulgas põletiku vastase võitlusega, kõhukinnisuse leevendamise ja vererõhu alandamisega. 

Lisaks võib magneesium aidata ravida uneprobleeme. 

Magama jäämiseks ja katkematu une püsimiseks peavad teie keha ja aju lõõgastuma. Keemilisel tasandil aitab magneesium seda protsessi – aktiveerides parasümpaatilise närvisüsteemi, süsteem, mis vastutab teie rahuliku ja lõdvestunud keha ja meele eest.

Esiteks reguleerib magneesium neurotransmittereid, mis saadavad signaale tervele närvisüsteemile ja ajule. Samuti reguleerib magneesium ka hormooni melatoniin, mis juhib teie kehas une-ärkveloleku tsükleid.

Teiseks, see mineraal seondub gamma-aminovõihappe (GABA) retseptoritega. GABA on neurotransmitter, mis vastutab närvitegevuse rahustamise eest.

Aidates närvisüsteemi maha rahustada, võib magneesium aidata teie keha ja vaimu uneks ette valmistada.

  • VITAMIIN B6 puudujääki kehas seostatakse unetuse ja depressiooniga. B6-vitamiin aitab hormoonide serotoniini ja melatoniini tootmisel, mis mõlemad on olulised korrektseks, rahulikuks uneks ja ka heaks tujuks.

MÕJUD:

– Vähendab magama jäämiseks kuluvat aega

– Parandab psüühilist funktsiooni

– Vähendab stressi

 

KASUTUSJUHEND

Kellele toode sobib?
-Inimestele, kellel on stress ning probleeme magamajäämisega, kes ärkavad regulaarselt ööselt, või kes ärkavad väsinuna, kuna nende uni pole kvaliteetne.

Noctrim Forte on toidulisand, mis koosneb melatoniinist, inositoolist, magneesiumist ja vitamiinist B6.

Toidulisandid ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele. Hoida jahedas, kuivas kohas ja valguse eest eemal.

KOOSTISOSAD

Melatoniin-  vähendab uinumiseks kuluvat aega

– inositool

Magneesium ja vitamiin B6: vähendavad stressi nind parandavad psühholoogilisi funktsioone

Toiteväärtus soovitatava päevase annuse kohta (üks kapsel):

Inositool 50 mg
Magneesium 56 mg / 15% NRV
Melatoniin 1,9 mg
Vitamiin B6 0,6 mg / 42% NRV

*%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Noctrim Forte liposoomne”