5 Ginseng Forte

5 Ginseng Forte

21.00 
0.53  /tk

Tulekul
5.00 out of 5

21.00 
0.53  /tk

Mälu, energia ja elujõulisuse jaoks

1 purk, 40 kapslit

5 Ginseng Forte on esimene turul saadaval olev 5 ženšenni kompleks. Tänu Panaxi ženšennile aitab see toode kaasa mälu jõudlusele, energiale ja elujõulisusele.

 

Saadavus: Laost otsas Tootekood: LONGI01

Kirjeldus

  • HARILIK ŽENŽENNI JUURE EKSTRAKT EHK AASIA ŽENŠENN tõstab toonust ning kiirendab rakkude ainevahetust, parandab vereringet, stimuleerib uuenemisprotsesse, tõstab kaitsefunktsioone ning aeglustab naha närtsimise protsesse. Mõjudes aktiivse antioksüdandina kaitseb ženšenn nahka ümbritseva keskkonna igapäevase hukutava mõju eest.
  • PERUU ŽENŽENNI EHK MACA JUURE EKSTRAKT mõjub üldtoniseerivalt, energiat taastavalt, libiidot tõstvalt ning menopausijärgseid terviseprobleeme ja hormonaalset tasakaalutust leevendavalt. Lisaks sellele on tähele pandud, et maca parandab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust ning aitab väga hästi kroonilise väsimuse vastu.
  • KULDJUUR EHK RHODIOLA JUURE EKSTRAKT on tõhus tujuparandaja ja depressiooni leevendaja. Selle mõju on seotud serotoniini ja dopamiini taseme parandamisega kehas. Suurendab vaimset võimekust, eriti keskendumisvõimet, seda nii tervetel inimestel kui ka kroonilist väsimust põdevatel läbipõlemissündroomi all kannatavatel isikutel.
  • AMEERIKA ŽENŠENN on kergema toimega ja vähem stimuleeriv kui Aasia ženšenn. See on kergelt jahutav ning sobib väsimusest vabanemiseks, kopsupõletikust või bronhiidist (eriti kuiva köha puhul) taastumiseks, astma, kroonilise stressi (koos depressiooni või ärevusega) ja kopsu või seedetrakti autoimmuunsushaiguste puhul. Lisaks on see väga kasulik ööpäevarütmi häirete korral, metaboolse sündroomi, neerupealiste puudulikkuse, nõrgenenud immuunsüsteemi ja unepuuduse korral.
  • SIBERI ŽENŠENN tuntud ka „elujuure“ nime all. Selle imelise taime juure ekstrakt toniseerib ja üldtugevdab organismi, andes jõudu ja energiat kogu kehale ning vaimule. Siberi ženšenni juur erineb Korea ženšenni juurest oma koostise poolest. Tema aktiivsed ained ( eleuterosiidid) aitavad stimuleerida immuunsüsteemi. Siberi ženšenn (harilik eleuterokokk) aitab leevendada füüsilist ja vaimset väsimust, mida inimesed eriti tihti põevad. Peale raskeid ja pikaajalisi haigusi aitab organismil taastuda, koguda jõudu tugevdades immuunsüsteemi. Samuti tõstab organismi vastupanuvõimet keskkonna kahjulike mõjude eest ning parandab organismi adoptatsioonivõimet.

MÕJUD:

– Tugevdab looduslikku kaitsevõimet

– Stimuleerib elujõudu, aitab kontrolli all hoida väsimust

– Parandab mälu 

– Aitab säilitada optimaalset vastupidavust, energia- ja elujõutunnet, füüsilist ja vaimset heaolu

– Tasakaalustab närvisüsteemi

 

 

KASUTUSJUHEND

Võtke 2 kapslit päevas 20 päeva kuni 3 kuu jooksul

KOOSTISOSAD

– ženšennijuurekstrakt (Panax ginseng C.A Meyer)
– Maca juurekstrakt (Peruu ženšenn)
– Rhodiola juureekstrakt (tundra ženšenn)
– Panax quinquefolius juurekstrakt (Ameerika ženšenn)
– Acanthopanax senticosus juureekstrakt (Siberi ženšenn)

 

Ginsengi juurekstrakt (Panax ginseng C.A Meyer) 150mg
Rhodiola juureekstrakt (Sedum roseum Scop.) 100 mg
Maca juureekstrakt (Lepidium meyenii Walp.) 100 mg
Ameerika ženšenni juurekstrakt (Panax quinquefolius L.) 50 mg
Siberi ženšenni juurekstrakt (Eleutherococcus senticosus) 50 mg

1 arvustus tootele 5 Ginseng Forte

  1. 5 / 5

    Kristi

    Väga tõhus toidulisand energia tõstmiseks. Tunnen pärast tarvitamist oluliselt rohkem jõudu ja tahet igapäeva toimetuste tegemisel. Soovitan!


Lisa arvustus