Nooruslikkuse, tervise ja elujõu heaks

Nooruslikkuse, tervise ja elujõu heaks

Avasta Biocyte tootevalik, mis rakendab loodusliku ja spetsiaalse mikrokapseldamise (liposoomse) tehnoloogia. Biocyte tervise heaolu tootevalik sisaldab enim tuntuid naturaalseid koostisaineid (kurkumiin, magneesium, kroom jne), mis tugevdavad Sinu tervist ja kombineerib need liposoomse tehnoloogiaga, kus toimeaine on kapseldatud kaitsva fosfolipiidi kihiga, et kaitsta toimeainete hävimist seedekulglas ning transportida vitamiinid otse Sinu rakku. Maksimaalne imendumisvõime!

Tugevda oma tervist päev-päevalt koos meie nooruslikkuse, tervise ja elujõu toodetega.

 • 0 out of 5

  5 Champignons

  Vähendab väsimust ja tugevdab immuunsust1 purk, 30 kapslit5 šampinjoni on esimene turul olev seente kompleks, mis sisaldab REISHI, SHIITAKE, AGARICUS, POLYPORUS Umbellatus, MAÏTAKÉ seente ekstrakte.
  22.00 
 • 0 out of 5

  5 Ginseng Forte

  Mälu, energia ja elujõulisuse jaoks1 purk, 40 kapslit5 Ginseng Forte on esimene turul saadaval olev 5 ženšenni kompleks. Tänu Panaxi ženšennile aitab see toode kaasa mälu jõudlusele, energiale ja elujõulisusele.
  21.00 
 • 0 out of 5

  Cal/Mag/Zinc liposoomne

  1 purgis 60 kapslit.Luud – närvisüsteem – kognitiivne funktsioonCal / Mag / Zinc on liposoomne toidulisand, mis ühendab 3 peamist mineraali, millest võib kehal olla puudus. Kolme mineraali koosmõju koos mikrokapseldamisega tagab selle kompleksi maksimaalse imendumise, et tagada täielik efektiivsus.
  24.00 
 • 0 out of 5

  Cellu 7 rakkude kaitseks – liposoomne

  Antioksüdant 1 purk, 40 kapslitBiocyte Cellu 7 Defense® on toidulisand, mis põhineb ellagichappel, seleenil, resveratroolil, DMAE-l, alfa-lipoiinhappel, hüdroksütürosoolil ja SOD-l. Seleen aitab kaasa rakkude kaitsele oksüdatiivse stressi eest.
  29.00 
 • 0 out of 5

  Curcumin Forte x185® liposoomne

  Liposoomne kurkumiin 1 purgis 30 kapslitBiocyte Curcumin x185® on valmistatud kurkumiini mitsellide abil liposoomsel kujul. Kurkum soodustab liigeste ja luude tervist ning immuunsüsteemi normaalset funktsiooni. E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Curcumin Forte x185® biosaadavus on 185 korda kõrgem loodusliku kurkumiini omast.
  26.00 
 • 0 out of 5

  Fe Fer liposoomne

  1 purk, 30 kapslit Toidulisandis sisalduv raud aitab kaasa punaste vereliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning rakkude ja kudede hapnikule. Toode sisaldab ka C vitamiini ja vitamiin B12, mis aitavad vähendada väsimust. Toode on mikrokapseldatud, mis tagab raua parema imendumise.
  19.00 
 • 0 out of 5

  Hepato Detox

  Maksa puhastuseks1 purk 60 kapslitBiocyte HEPATO DETOX on toidulisand, mis on valmistatud spetsiaalselt maksa puhastamiseks ja heaolu edendamiseks tänu artišoki ekstraktile.
  24.00 
 • 0 out of 5

  Koensüüm Q10 liposoomne

  Koensüüm Q101 purk, 40 kapslit Biocyte CoQ10 on toidulisand, mis annab päevase annuse 99 mg koensüümi Q10 ja 12 mg E-vitamiini. CoQ10 on valmistatud liposoomsel kujul, mis tagab toimeaine maksimaalse imendumise.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Metal Out Pakk®

  Kõrvaldab raskemetallid - täispakett2 purki, 2x90 kapslit + 1 tasuta raamatBiocyte Anti-Heavy Metal® Pack on täielik programm, mis põhineb kahel toidulisandil: Metal out 1® ja Metal out 2®, mis aitavad tänu klorellale raskemetalle kehast kõrvaldada.Metal out 1® on valmistatud MSM, N-atsetüül-L-tsüsteiini, klorella, alfa-lipohappega ja riboflaviiniga, kogudes raskemetallid kehas kokku Metal out 2® on valmistatud klorellaga, millega väljutatakse raskemetallid kehast.
  75.00 
 • 0 out of 5

  Noctrim Forte liposoomne

  Kiirendab uinumist 1 topsis 40 kapslit. Biocyte Noctrim Forte on toidulisand, mis sisaldab melatoniini, inostooli, magneesiumit ja vitamiin B6-te.
  17.00 
 • 0 out of 5

  Omega 3 Krill

  Südame funktsioonide heaks1 purk , 45 kapslitBiocyte Oméga 3 Krill® on krillõli baasil valmistatud toidulisand. Krillõli on puhtaim omega-3 allikas, kuna seda saadakse otse allikast, mitte läbi kalade, kes on omastanud omega-3 krille süües. See aitab kaasa südame normaalsele funktsioneerimisele tänu eikosapentaeenhappele (EPA) ja dokosaheksaeenhappele (DHA).
  34.00 
 • 0 out of 5

  pH Basic

  Keha happe tasakaalustamine 1 purk, 90 kapslitBiocyte PH Basic® on leeliselise mineraalsoolaga valmistatud toidulisand. Tänu tsingile soodustab normaalset happe-aluse ainevahetust. Samuti sisaldab see uuenduslikku kompleksi, mille on välja töötanud Biocyte: Oligosorb
  21.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.