Hüaluroonhapet võime lugeda üheks populaarsemaks toimeaineks, mida nahahoolduses kasutatakse.
Hüaluroonhape on polüsahhariid, mida meie keha loomulikult toodab. Seda leidub peamiselt nahas (umbes 50% kogu kehas leiduvast hüaluroonhappest), liigestes, silmades ja sidekoes. Kui 35-aastase nahas sisaldub 65% hüaluroonhapet, siis 60-aastase nahas vaid kõigest 10-20%.
Sisemine vananemine ja väline vananemine ehk fotovananemine mõjutavad meie nahka ning muid elundeid. Mõlema vananemisprotsessi käigus langeb hüaluroonhappe molekulide (ka muude oluliste molekulide nt kollageeni, elastiini jm) arv.

Nutrikosmeetika on suurepärane iluliitlane ja seda just “juuretasandil”. Võttes kasutusele Biocyte hüaluroonhappe tootevaliku, võib nautida märkimisväärseid tulemusi:
1. Nahk on pehmem, säravam, elastsem ning niisutatud.
2. Aknearmid muutuvad vähem märgatavaks ja heledamaks.
3. Nahakahjustuste kiirem paranemine.
4. Vähenevad kortsud.
5. Tugevneb naha kaitsebarjäär.
6. Nahk on vähem tundlikum ja punetav.

Hüaluroonhappe kehas moodustumist saame lisaks toetada ka toitumise näol kui lisada oma menüüsse apelsinid, kale, soja, tofu, edamame oad, mandlid ja bataat.
Lisaks suurepärastele nahka parandavatele omadustele, aitab hüaluroonhape ka kroonilise väsimuse, krooniliste valude, erektsioonihäirete, unetuse, luude nõrgenemise ja kuseteede infektsioonide vastu.

ALLIKAD:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25081082/

https://www.verywellhealth.com/hyaluronic-acid-supplements-89465

Näitan kõiki 2 tulemust

Collagen Max Marine 10g

vananemisvastane kollageenipulber, 20×10.5g

Biocyte Collagen Max 10g Marin on merelise kollageeni ja hüaluroonhappe baasil valmistatud pulbriline toidulisand, mis aitab aeglustada vananemise märke. Toode on ülimalt konsentreeritud, sisaldades ühes päevases annuses 10 000 mg kala kollageeni ja 110 mg hüaluroonhapet.  Tootes sisalduva kollageeni efektiivsus on kliiniliselt tõestatud. Kasutajad on märganud naha niiskustaseme tõusu (+23%)  ja naha elastsuse paranemist (+24%) pärast 12 nädalat.

 

64.99 
Lisa korvi

Hyaluronic Forte®

– kapslid vananemise ja kortsude vastu, niisutatum nahk

1 karp 30 kapslit

 

🏆Anne&Stiili Ilulemmik 2021 nutrikosmeetika kategoorias🏆

PÄRJATUD VICTOIRE DE LA BEAUTE AUHINNAGA PRANTSUSMAAL AASTAL 2017-2018!

Hüaluroonhape on naha oluline komponent, mis annab talle täiusliku, pehme ja niisutatud välimuse. Tänu oma väga kontsentreeritud valemile vähendab Biocyte Hyaluronic Forte® kortsude sügavust, parandab naha elastsust ja niisutatust juba pärast 1 kuu kasutamist.

34.00 
1.13  /tk
Lisa korvi