Hüaluroonhape on glükosaminoglükaan (kombinatsioon paljudest molekulidest), mis on laialt levinud meie liigestes ja nahas. Hüaloroonhappe struktuur annab niisutavaid omadusi, sidudes rakkude vahel olles vett, samuti on tema ülesandeks stimuleerida kollageeni moodustumist ning toota elastiini. Hüaluroonhappe tootlikus väheneb ajaga ning nahale ilmnevad kortsud. Kui 35-aastase nahas sisaldub 65% hüaluroonhapet, siis 60-aastase nahas vaid kõigest 10-20%.
Biocyte hüaluroonhappe tootevalik pakub Sulle laialdase valiku erinevaid hüaloroonhappeid parima efektiivsuse saavutamiseks.

Filter
 • Säilita nooruslikkus 2

  0 out of 5

  Kollageen, hüaluroonhape ja elastiin moodustavad meie naha struktuuri. Komplektis sisalduvad kollageeni pulber, kollageeni kummikommid ning hüaluroonhappe kapslid moodustavad täiusliku komplekti inimesele, kes soovib ennetada või pidurdada vananemisega seotud ilminguid.

  69.99 
 • Naise hädaabi kombo

  0 out of 5

  Peamised mured, mille üle naised kurdavad on tihtipeale, et juuksed on lühikesed ja nõrgad, nahk võiks olla säravam ja pringim ning rauapuudus teeb liiga. Meil on lahendus! Panime kokku…

  67.20 
 • Särava naha kombo

  0 out of 5

  Komplekt on kokkupandud mõeldes naisele, kes soovib täielikku nahahoolitust. Nahastruktuur koosneb kollageeni, hüaluroonhappe ja elastiini kiudest, mis omavahel hoiavad naha pringi, kotsudevaba, niisutatu ja säravana.

  Collagen Express kapslid ja Hyaluronic…

  56.80 
 • Hyaluronic Forte® Full Spectrum

  4.80 out of 5

  – kapslid vananemise ja kortsude vastu, niisutatum nahk

  1 karp 30 kapslit

   
  🏆Anne&Stiili Ilulemmik 2021 nutrikosmeetika kategoorias🏆
  PÄRJATUD VICTOIRE DE LA BEAUTE AUHINNAGA PRANTSUSMAAL AASTAL 2017-2018!
  Hüaluroonhape on naha oluline komponent, mis annab…

  34.00 
  1.13  /tk