Vitamiin D

Vitamiin D3 (või ka koletsalsiferool) on hormoon, mis on seotud luude mineralisatsiooniga ning mõjutab kaltsiumi mineraliseerutust kudedel (luud, kõhred ja hambad). Vitamiin D on leitav toidus (munad, piim ja rammus kala) ning tekib inimkehas UVB kiirte mõjul. Vähese päikesevalguse tõttu väheneb D vitamiini kättesaadavus aina suurema tõenäosusega. Tagajärgedeks võivad olla hõrenenudluud, lihaste toonuse vähenemine ning nõrgenenud immunsüsteem. Biocyte D vitamiini toode on kõrgelt kontsentreeritud (1000% NRV päevas) ning selle liposoomsele vorm suurendab vitamiin D imendumist.

 • 4.56 out of 5

  Terracotta Cocktail® isepruunistavad kapslid

  Loomulik päevitus ilma päikeseta1 karp - 30 kapslitBiocyte Terracotta Cocktail® Self-Taner on innovatiivne pigmentide ja taimede kompleks, mis on kombineeritud D-vitamiiniga.
  21.00 
 • 0 out of 5

  Vitamiin D liposoomne

  Tervete luude ja kaltsiumi imendumise jaoksÜhes purgis 30 kapslitEsimene liposoomne D-vitamiin, mis tagab parema biosaadavuse.
  14.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.