Vitamiin C

Vitamiin C (või ka L-askorbiinhape) on vees lahustuv vitamiin, mis mängib tähtsat rolli inimese ainevahetuses. Lisaks väsimusevastasel toimel, on sel palju ensümaatilisi reaktsioone: kollageeni ja punaste vereliblede süntees. See on ka võimas redutseerija, mis neutraliseerib ained, mis on tuletatud oksüdatiivsest stressist. Biocyte liposomaalne tehnoloogia parandab biosaadavust veelgi efektiivsema C-vitamiini jaoks!

 • 0 out of 5

  Fe Fer liposoomne

  1 purk, 30 kapslit Toidulisandis sisalduv raud aitab kaasa punaste vereliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning rakkude ja kudede hapnikule. Toode sisaldab ka C vitamiini ja vitamiin B12, mis aitavad vähendada väsimust. Toode on mikrokapseldatud, mis tagab raua parema imendumise.
  19.00 
 • 0 out of 5

  Oxygen Forte® lahustuvad pulbrid

  Tumedatele silmaümbrustele1 karp 15 lahustuvad pulbritMündimaitselineSisaldab klorofülli, Ginkgo biloba ja rutiini ja C-vitamiini.Biocyte Oxygène forte® pühendatud väsinud nahale ja kõigile, kellel esinevad tumedad silmaalused.
  28.00 
 • 0 out of 5

  Vitamiin C liposoomne

  ImmuunsussüsteemileÜhes purgis 30 tablettiBiocyte on loonud uue põlvkonna liposomaalse C-vitamiini. Mikrokapseldamise tehnika suurendab C-vitamiini biosaadavust ja parandab selle imendumist organismis. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.
  21.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.