• Tasuta tarne kõikidesse pakiautomaatidesse 6.04-12.04 üle 15€ ostudele!

Vitamiin C

Vitamiin C (või ka L-askorbiinhape) on vees lahustuv vitamiin, mis mängib tähtsat rolli inimese ainevahetuses. Lisaks väsimusevastasel toimel, on sel palju ensümaatilisi reaktsioone: kollageeni ja punaste vereliblede süntees. See on ka võimas redutseerija, mis neutraliseerib ained, mis on tuletatud oksüdatiivsest stressist. Biocyte liposomaalne tehnoloogia parandab biosaadavust veelgi efektiivsema C-vitamiini jaoks!

 • 0 out of 5

  Säilita tugev immuunsus ja energilisus

  Vitamiinide tasakaalustatud organismis on tervise ABC. Kui tunnete aga ikka, et pime aeg röövib jõu ning haigused kipuvad tulema ligi, on see komplekt just Sinule.
  64.00  57.99 
 • 0 out of 5

  Vitamiinide ABC

  Enamuse ajast aastas vajame lisa toitaineid. Põhilised vitamiinid, mida meie kliimas tarbida, on C vitamiin, D vitamiin ja mineraalidest kaltsium, magneesium, tsink. Oleme kokku pannud komplekti liposoomsetest vitamiinidest - püsi terve ja reibas aastaringselt.
  59.00  51.99 
 • 0 out of 5

  Fe Fer liposoomne

  1 purk, 30 kapslit Toidulisandis sisalduv raud aitab kaasa punaste vereliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning rakkude ja kudede hapnikule. Toode sisaldab ka C vitamiini ja vitamiin B12, mis aitavad vähendada väsimust. Toode on mikrokapseldatud, mis tagab raua parema imendumise.
  19.00 
 • 0 out of 5

  Oxygen Forte® lahustuvad pulbrid

  Tumedatele silmaümbrustele 1 karp 15 lahustuvad pulbrit Mündimaitseline Sisaldab klorofülli, Ginkgo biloba ja rutiini ja C-vitamiini. Biocyte Oxygène forte® pühendatud väsinud nahale ja kõigile, kellel esinevad tumedad silmaalused.
  28.00 
 • 0 out of 5

  Vitamiin C liposoomne

  Immuunsussüsteemile Ühes purgis 30 tabletti Biocyte on loonud uue põlvkonna liposoomse C-vitamiini. Mikrokapseldamise tehnika suurendab C-vitamiini biosaadavust ja parandab selle imendumist organismis. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.
  21.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.