• Tasuta tarne kõikidesse pakiautomaatidesse 6.04-12.04 üle 15€ ostudele!

Salenemine

Salenemine

Liigne kaal, raskustunne , tselluliit… Kas otsid spetsiaalset tuge saleduskuuri läbimiseks, mis aitaks Sinu dieedi taas jalule, hoiaks tagasi söögiisu või eemaldaks liigsed vedelikud ja mürgid?
Biocyte pakub innovaatilisi, saleduskuurile suunatud lahendusi tervema ja saledama keha nimel. Ketoslim on salendav tootevalik, mis sisaldab vaarika ketooni kontsentratsiooni, et põletada rasva ning vähendada vedelike kinnipidamist Sinu kehas.

 • 0 out of 5

  KETO DIET® joogipulber

  1 pakk - 14 päevaks KETO DIET® on hõrk šokolaadimaitseline pulber, mis põhineb kookosõlist saadud MTC (triglütseriidide) lipiididel, valkudel ja kiudainetel. Ketogeense dieedi osana aitab KETO DIET® vähendada söögiisu ja kaotada kaalu tänu jaanileivapuule. Maitsev ja väga palju võimalusi kasutuseks pakkuv kaaluaalanduspulber.
  40.00 
 • 0 out of 5

  KETO® kaalualandusbatoon

  1 batoon - 35g KETO BAR® on maitsev šokolaadibatoon, mis on valmistatud aktiivsetele inimestele. Rikkalikult kiudaineid, valke ja väga hea MCT * (triglütseriid) lipiidide allikas. KETO kaalualandusbatoon alustada ketogeenset dieeti ja kaotada kaalu tänu jaanileivapuule. Ideaalne vahepala haarata kaasa kõikjale!
  3.99 
 • 0 out of 5

  KETO® kaalualandusbatoon (7tk)

  7 batooni x 35g KETO BAR® on maitsev šokolaadibatoon, mis on valmistatud aktiivsetele inimestele. Rikkalikult kiudaineid, valke ja väga hea MCT * (triglütseriid) lipiidide allikas. KETO kaalualandusbatoon alustada ketogeenset dieeti ja kaotada kaalu tänu jaanileivapuule. Ideaalne vahepala haarata kaasa kõikjale!
  26.99 
 • 0 out of 5

  KETO® päevased rasvapõletuskapslid

  Uuenenud koostis! 60 kapslit. KETO päevased rasvapõletuskapslid® toetavad ketogeense dieedi ajal ainevahetust. Toode sisaldab kvaliteetseid koostis, mis toimivad sünergias. Roheline tee aitab kaasa kehakaalu langusele, tõstes keha termogeneesi. KETO päevastes rasvapõletuskapslites sisalduva rohelise tee ekstrakti efektiivsus on teaduslikult tõestatud - kasutajad on märganud -15% -list kehakaalu langust pärast 3-kuulist kasutamist.
  26.00 
 • 0 out of 5

  Cellulipill draineur – kaalualandusjook

  Vana hea BUM BUM kaalualandusjook uue nimega Cellulipill! Vett väljutav ja tselluliiti vähendav jook 500 ml Cellilipill kaalualandusjook ühendab endas loodusest pärit parimad komponendid - Yerba mate, hibiscuse ning viinamarjad, et võidelda tselluliidiga Sinu kehal. Bum Bum on täielik programm, mis ühendab toidulisandid ja kreemi.
  19.00 
 • 0 out of 5

  Bum Bum rasvapõletuskapslid

  Kaalukaotus 1 karp, 60 tabletti See toode on osa Bum Bum'i tootevalikust: programm, mis on välja töötatud oma tuharate tugevdamiseks (või "Bum Bum", nagu meie seda nimetame). Bum Bum rasvapõleti põhineb Yerba mate ja Brasiilia guaraanal, rohelisel kohvil ja ananassil. Eksootiliste koostisosade sünergia, mis võimaldab teil kujundada oma siluetti tänu guaraanale ja kaotada kaalu tänu matele.
  25.00 
 • 5.00 out of 5

  Bum Bum tselluliidivastane kreem

  Tselluliidivastane kreem 150ml Tselluliidivastanekreem, mis on rikastatud Guaraana, rohelise tee ja mate’ga. See sisaldab ka LipOut™, merevetikapõhist koostisosa, millel on tõestatud efektiivsus*. Kuni -50% vähenenud rasvakiht tagumikul! Väga meeldiva kookose-mandli lõhnaga.  
   
  33.00 
 • 0 out of 5

  Ketoslim Draineur® kaalualandusjook

  Salendav jook 500 ml Biocyte kétoslim draineur® on toidulisand, mis on spetsiaalselt loodud drenaažiks ehk liigse vee eemaldamiseks kehast. Toode sisaldab võilille, rohelise tee ekstrakti ja vaarika ketoone. Toode on meeldiva vaarika maitsega.
  19.00 
 • 0 out of 5

  KETO® öised rasvapõletuskapslid

  Uus pakend, sama hea sisu! Öine rasvapõletaja 1 karp , 60 kapslit Biocyte Ketoslim night® aitab reguleerida rasvade ainevahetust ja lagunemist tänu Coleus forskohliile ning aitab kaalul vähendada. See toidulisand sisaldab ka melatoniini, mis aitab kaasa uinumisele kuluva aja vähendamisele.
  26.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.