Lipsosoomne mikrokapseldamise tehnoloogia
Liposoomid on väikesed sfäärilise kujuga kunstlikud vesiikulid, mida saab luua kolesteroolist ja looduslikest mittetoksilistest fosfolipiididest. Oma suuruse ning hüdrofoobse ja hüdrofiilse iseloomu tõttu (lisaks biosobivusele) on liposoomid paljulubavad süsteemid ravimite kohaletoimetamiseks.
Mikrokapseldamine on tehnika, mis seisneb vedelate või tahkete toimeainete kaitsmises sfäärilise kujuga lipiidmembraani abil. See hoiab ära toimeainete elimineerimise maomahlade või seedeensüümide toimel.
Liposoomid täidavad mitut rolli farmatseutiliste toimeainete (API-de) võime suurendamisel. Need lipiidide kaksikkihid moodustuvad õõnsate sfääride kujul, kapseldades tarvitatavat lasti veepõhisesse sisemusse või lipiidide kaksikkihti. Nende tehislike sfääriliste vesiikulite abil saab ravimeid hoida ja toimetada keha kindlatesse kohtadesse.
Liposoomid kaitsevad laetud ravimimolekule välise lagunemise eest ja nende sarnasus bioloogiliste membraanidega annab ainulaadsed võimalused ravimimolekulide toimetamiseks rakkudesse või subtsellulaarsetesse sektsioonidesse. Lisaks saab muuta liposoomide erinevaid füüsikalis-keemilisi omadusi, mille tulemuseks on funktsioonid, mis soodustavad konkreetsete ravimite kohaletoimetamise ülesandeid. Need eelised on muutnud liposoomid juhtivaks ravimite kohaletoimetamise platvormiks, millel on kliinikus lai kasutusala.

ALLIKAS:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3599573/

Näitan 1–12 tulemust 16-st

Vit C liposoomne pulber

1 pakk 14 lahustuvat pulbrit

Liposoomne Vit C 1000 mg ananassimaitseline lahustuv pulber. Toode sisaldab väga kõrge kontsentratsiooniga C-vitamiini, mis aitab vähendada väsimust. Liposoomne tehnoloogia tagab parima toitainete imendumise.

23.35  18.68 
Lisa korvi

Vitamiin C liposoomne

Immuunsussüsteemile

Ühes purgis 30 tabletti

Biocyte on loonud uue põlvkonna liposoomse C-vitamiini. Mikrokapseldamise tehnika suurendab C-vitamiini biosaadavust ja parandab selle imendumist organismis.

 

23.55  18.84 
Lisa korvi

Vitamiin D liposoomne

Tervete luude ja kaltsiumi imendumise jaoks

Ühes purgis 30 kapslit

Esimene liposoomne D-vitamiin, mis tagab parema biosaadavuse.

 

15.70  12.56 
Lisa korvi

Vit C/D3/Zinc liposoomne

1 karp 14 lahustuvat pulbrit

Toode sisaldab väga kõrge kontsentratsiooniga kolme kõige tähtsamat immuunsussüsteemi normaalse talituse toetajat – C-vitamiini, D-vitamiini ja tsinki. Liposoomne tehnoloogia tagab parima toitainete imendumise. Magustatud steviaga.

28.55  22.84 
Lisa korvi

Zinc liposoomne

1 purk 60 kapslit

Liposoomset tsinki sisaldav toidulisand.

 

19.10  15.28 
Lisa korvi

Vitamiinide ABC

Enamuse ajast aastas vajame lisa toitaineid. Põhilised vitamiinid, mida meie kliimas tarbida, on C vitamiin, D vitamiin ja mineraalidest kaltsium, magneesium, tsink. Oleme kokku pannud komplekti liposoomsetest vitamiinidest – püsi terve ja reibas aastaringselt.

52.92 
Lisa korvi

Fe Fer liposoomne

1 purk, 30 kapslit

Toidulisandis sisalduv raud aitab kaasa punaste vereliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning rakkude ja kudede hapnikule. Toode sisaldab ka C vitamiini ja vitamiin B12, mis aitavad vähendada väsimust. Toode on mikrokapseldatud, mis tagab raua parema imendumise.

 

21.30  17.04 
Lisa korvi

Skin Complex Liposomal

14 tk

Biocyte on loonud efektiivse toote särava ja noorusliku naha jaoks. Ananassimaitseline lahustuv pulber sisaldab kollageeni ning liposoomse hüaluroonhappe-koensüüm Q10 ja C-vitamiini kompleksi.

29.10  23.28 
Lisa korvi

Vitamin B12 liposomal

30 tk / 13 g

Biocyte on loonud liposoomse vitamiin B12, mis aitab vähendada jõuetust ja väsimust ning toetab immuussüsteemi tööd.

17.85  14.28 
Lisa korvi

Magnesium liposomal

närvisüsteemile

60 kapslit

Toidulisandi kompleks magneesiumist, tauriinist ja B-grupivitamiinidest.

26.90  21.52 
Lisa korvi

Cal/Mag/Zinc liposoomne

1 purgis 60 kapslit.

Luud – närvisüsteem – kognitiivne funktsioon

Cal / Mag / Zinc on liposoomne toidulisand, mis ühendab 3 peamist mineraali, millest võib kehal olla puudus. Kolme mineraali koosmõju koos mikrokapseldamisega tagab selle kompleksi maksimaalse imendumise, et tagada täielik efektiivsus.

 

26.90  21.52 
Lisa korvi

Noctrim Sommeil liposoomne

Kiirendab uinumist

1 purk 30 kapslit.

Noctrim Sommeil on toidulisand, mis põhineb Biocyte laboratooriumi toitumisalastel teadmistel. Toidulisand on mõeldud inimestele, kellel on raskusi uinumisega.

Noctrim Sommeil on tugevatoimeline melatoniini (1,9 mg), inositooli, magneesiumi ja B6-vitamiini sisaldav toidulisand.

Melatoniin aitab kiiremini uinuda (kasulik toime algab alates 1 mg melatoniini tarbimisest). Magneesium ja B6-vitamiin aitavad kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile, näiteks stressile.

 

 

19.10  15.28 
Lisa korvi

...