Curcumin Forte x185® liposoomne

Curcumin Forte x185® liposoomne

26.00 
0.87  /tk

In stock

26.00 
0.87  /tk

Liposoomne kurkumiin
1 purgis 30 kapslit

Biocyte Curcumin x185® on valmistatud kurkumiini mitsellide abil liposoomsel kujul.

Kurkmiin soodustab liigeste ja luude tervist ning immuunsüsteemi normaalset funktsiooni. E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Curcumin Forte x185® biosaadavus on 185 korda kõrgem loodusliku kurkumiini omast.

 

Saadavus: Laos Tootekood: LONCU01
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Kurkumit kasutatakse eeskätt maitseainena, mis on väga levinud Aasia köögis, kuid kasutatakse ka juba aastasadu idamaises meditsiinis. Kurkumis sisalduv aktiivaine kurkumiin, on väga tõhus antioksüdant, millel on põletikke alandav, rakke kaitsev ja korrastav toime. Kurkumiin aitab tugevdada immuunsussüsteemi, aitab vastu panna nakkustele ja kasvajatele, soodustab liigeste ja luude tervist. E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

BIOCYTE on maksimaalse imendumise jaoks välja töötanud esimese liposoomse kurkumiini. Curcumin Forte x185® on formuleeritud mikrokapseldatud kurkumiiniga, tuginedes Biocyte laboratooriumi toitumisalastele teadmistele.

Mitsell on mikrosfääriga keeruline struktuur. Mitsellidel on 2 poolust: vesilahustuv hüdrofiilne poolus ja lipofiilne poolus, mis püüavad veega kokkusobimatuid õlisid. See kahekordne afiinsus võimaldab katta toimeaine ja kaitsta seda väliskeskkonna eest. Need mitsellid jäljendavad meetodit, mida keha ise kasutab rasvade ja rasvlahustuvate ainete absorbeerimiseks. See toob kaasa parema imendumise ja palju suuremad kontsentratsioonid veres.

Kasutades liposoomset tehnoloogiat, on Curcumin Forte x185® 185 korda rohkem biosaadavust kui traditsioonilisel kurkumiini kapslil.

MÕJUD

– Antioksüdant, mis tugevdab immuunsust

– Viiruste ja põletike vastane

 

KASUTUSJUHEND

Võtke 1 kapsel päevas. Kasutage 1 kuu.

KOOSTISOSAD

– CURCUMIN mikrokapseldatakse mitsellide kujul: suurem biosaadavus
– Vitamiin E: aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest

 

Toiteväärtused soovitatava ööpäevase annuse kohta (1 kapsel):

Kurkumiin ActivCurcumin 185TM-ist 36 mg
Vitamiin E 12 mg/100% NRVs*

* NRV: toitaineväärtused

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Curcumin Forte x185® liposoomne”