Juuksed

Mõjurid nagu stress, saastumus, väsimus, aastaaegade vahetus, suur kuumus jms võivad päev-päevalt meie juukseid oluliselt kahjustada. Meie juuksed koosnevad 95% ulatuses keratiinist. See proteiin kaitseb juukseid, andes neile elastsuse ja tugevuse. Biocyte pakub laialdast valikut erakordseid ja unikaalsel viisil kontsentreeritud tooteid, tervetele ja ilusate juuste heaks. Keratine Forte on juuksehoolduse tootevalik, mis sisaldab puhast keratiini.

Keratine Forte Anti-Hair loss vähendab ja ennetab juuste väljalangemist.
Keratine Forte Full Spectrum muudab juuksekarva struktuuri oluliselt tugevamaks, mahulisemaks ning kiirendab juuste kasvu.
Keratine Forte Growth stimuleerib oluliselt juuste kasvu.
Keratine Max lahustuv pulber pidurdab ja ennetab juuste väljalangemist ja kiirendab juuste kasvu.

 • 0 out of 5

  Keratine Forte® Full Spectrum

  Kahjustatud juustele1 karp - 40 kapslitSoovite tihedaid, terveid ja tugevaid juukseid?Biocyte Keratine forte® Full Spectrum on valmistatud keratiini, horsetaili, lutserni, vitamiinide ja mineraalidega. Lutsern ja horsetail stimuleerivad juuste elujõudu ja tugevust.
  29.00 
 • 0 out of 5

  Keratine Forte® Growth

  Juuste kasvuks1 karp - 20 kapslitKeratine forte® Croissance on üks Prantsusmaa tuntumaid juuste taaselustamise toidulisandeid. See sisaldab horsetaili, et panna juuksed kasvama ning miliakiini (miliacin) ilusate ja läikivate juuste heaks.Tõestatud efektiivsus kahe kliinilise uuringuga.
  27.00 
 • 0 out of 5

  Keratine max® lahustuv pulber

  Kahjustatud, nõrkadele juustele1 purk 20x12gBiocyte Keratin Max Haire Care® on joodav toidulisand. Toidulisand sisaldab kontsentreeritud K-AMINE™-i kompleksi, mis sisaldab 18 keratiini aminohapet ja horsetaili, mis soodustavad juuste kasvu.
  31.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.