• Tasuta tarne kõikidesse pakiautomaatidesse 6.04-12.04 üle 15€ ostudele!

Mikrobioomid

Mikrobioomid on mikroorganismide kogum (bakterid, mikro-seened, protistid, viirused), mis elavad spetsiaalses keskkonnas. Biocyte tooted on keskendunud inimese soolestiku mikrobioomidele. Need miljardid mikroorganismid mängivad tähtsat rolli meie korrapärases seedeprotsessis, kuid ühtlasi ka meie immuunsüsteemis. Antibiootikumid, stress, vale toitumine võivad rikkuda soolestiku mikrofloorat, põhjustades erinevaid haigusi, ainevahetuse probleeme, ebamugavustunnet. Soolestiku tasakaalustamiseks on võimalik tarbida toidulisandeid, et parandada soolestikku, seedimist ning seeläbi ka immuunsussüsteemi.

 • 0 out of 5

  Microbiote immuunsusele

  Immuunsüsteemi tervisliku toimimise jaoks Probiootikumid 1 topsis 20 tabletti. Mikrobioomid on mikroorganismid (mitte patogeensed bakterid, viirused, seened), mis elavad konkreetses keskkonnas. Mikrobioomidel on roll seedetrakti, ainevahetuse, immuunsuse ja isegi neuroloogiliste funktsioonide toimimise puhul.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote salenemiseks

  Kaalukaotus ja salenemine Probiootikumi 1 purgis 20 tabletti Mikrofloora on termin, mida kasutatakse kõigi meie kehas leiduvate mittepatogeensete viiruste, seente ja bakterite kirjeldamiseks. Mikrofloora aitab kaasa mitte ainult toitainete assimileerimisele ja vitamiinide sünteesile, vaid ka salenemisele.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote seedimisele

  Seedimishäirete vastu 1 purk, 20 tabletti. Mikrobioomid (piimhappebakterid) aitavad kaasa toitainete assimileerimisele, vitamiinide sünteesile, mineraalide imendumisele ja muule.
  30.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.