Varsti Saadaval - Nooruslikkuse

 • 0 out of 5

  5 Enzymes

  Seedimise ja seedetrakti funktsioonide heaks 1 purk, 60 kapslit 5 ensüümi on toidulisand, mis sisaldab 5 valitud seedetrakti ensüümi. See sisaldab piparmündi ekstrakti, mis soodustab seedetrakti funktsiooni ning aitab toetada seedimist ja hoida soolestikku tervena. - Sobilik taimetoitlastele ja veganitele
  25.00 
 • 0 out of 5

  Glutatioon liposoomne

  1 purk, 30 kapslit GLUTATHION LIPOSOMAL on toidulisand, mis sisaldab tugevat antioksüdanti, liposomaalset glutatiooni.
  39.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote immuunsusele

  Immuunsüsteemi tervisliku toimimise jaoks Probiootikumid 1 topsis 20 tabletti. Mikrobioomid on mikroorganismid (mitte patogeensed bakterid, viirused, seened), mis elavad konkreetses keskkonnas. Mikrobioomidel on roll seedetrakti, ainevahetuse, immuunsuse ja isegi neuroloogiliste funktsioonide toimimise puhul.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote salenemiseks

  Kaalukaotus ja salenemine Probiootikumi 1 purgis 20 tabletti Mikrofloora on termin, mida kasutatakse kõigi meie kehas leiduvate mittepatogeensete viiruste, seente ja bakterite kirjeldamiseks. Mikrofloora aitab kaasa mitte ainult toitainete assimileerimisele ja vitamiinide sünteesile, vaid ka salenemisele.
  30.00 
 • 0 out of 5

  Microbiote seedimisele

  Seedimishäirete vastu 1 purk, 20 tabletti. Mikrobioomid (piimhappebakterid) aitavad kaasa toitainete assimileerimisele, vitamiinide sünteesile, mineraalide imendumisele ja muule.
  30.00 
Soovin teavitust kui toode on olemas Anname Teile koheselt teada kui toode on lattu jõudnud. Sisestage korrektne e-mail ja soovitud kogus.
E-mail Kogus Teie e-maili ei jagata kellegagi.