Artiklid, Tervis

LIPOSOOMSED VITAMIINID VS TRADITSIOONILISED VITAMIINID

LIPOSOOMSED VITAMIINID VS TRADITSIOONILISED VITAMIINID ultimate beauty iluvitamiinid

Sügis- ja talveperioodid panevad meid tihti mõtlema lisa vitamiinide tarbimisele, kuna värsked vitamiinirohked marjad pole niivõrd kättesaadavad, päikesevaesus ning pime periood tekitavad väsimust ning jõuetust.

Biocyte valikust leiab meile kõige tähtsamad vitamiinid ning need tähtsad toitained on kombineeritud läbimurdelise liposoomse tehnoloogiaga.

Mis on liposoom ja liposoomne tehnoloogia? Lipsoomne tehnoloogia pärineb 1960ndatest aastatest ning on kasvavas trendis nii meditsiini kui toidulisandite valdkonnas. Liposoomid on mikroskoopilised fosfolipiidide kerad, mis on vees stabiilsed ja võivad endas sisaldada nii vesilahustuvaid kui ka vesilahustumatuid aineid. Oma ülesehituselt sarnanevad liposoomid rakkudega ning see muudab nad äärmiselt kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada toitainete tõhus kohaletoimetamine sinna, kus seda enim vajame – meie rakku. Liposoomide ülesandeks on kaitsta toimeainet hävinemise eest seedekulglas, sattudes peensoolest otse vereringesse ning sealt meie rakku.

Kui rääkida näiteks C-vitamiinist, mida meie keha ise ei tooda ning selletõttu on C-vitamiini imendumine ülioluline, siis on teada, et see vesilahustuv vitamiin imendub suukaudselt tarbides vaid 33% (suuremate annuste korral). Seega on eriti kasu liposoomsest C-vitamiinist, mille imendumisvõime organismis on kordades parem.

Biocyte tootevalikust leiab liposoomse C-vitamiini. Kasutamine: 1-2 kapslit päevas (250-500mg) soovitavalt hommikuti. Purgis 30 kapslit. Hind 21€

D-vitamiini sünteesitakse päikesevalguse toimel ning omab üliolulist rolli immuunsuse tagamisel. D-vitamiin toidulisandina on meile vajalik juba vara sügisel. Biocyte liposoomne D-vitamiin sisaldab päevases annuses (1 kapsel) 2000 IU (1000% NRV*). Purgis 30 kapslit. Hind 14€.

Lipsoomne kaltsiumi, magneesiumi, tsingi kompleks ühendab endas 3 tähtsat mineraali, mis toetavad üksteist efektiivsuse tagamisel koos liposoomse tehnoloogiaga. Ideaalne kompleks spordiinimestele, tugevades luid, vähendades stressi ja väsimust, aitab vähendada lihaskrampe ning kiirendab taastumist. Purgis 60 kapslit. Päevane annus 2 kapslit. Hind 24€.

Koensüüm Q10 on kehaomane ensüüm, mis hakkab kehas vähenema alates 25. eluaastast ning mis on tuntud kui vananemisprotsesside aeglustajana, antioksüdantse toimega ning osaleb raku energia tootmise protsessis. Koensüüm Q10 koos tootes sisalduva E-vitamiiniga toimib antioksüdandina kaitstes rakke oksüdatiivse stressi eest. Usutakse, et vabad radikaalid põhjustavad rakkude surma, enneaegset vananemist ning mitmeid tõsiseid tervisehäireid nagu vähk ja südamehaigused. Antioksüdandid suudavad vabasid radikaale neutraliseerida ning seeläbi kiirendada rakkude ja kudede taastumist. Biocyte liposoomne CoQ10 sisaldab päevases annuses 99mg koensüüm Q10 ning E-vitamiini 12mg (100% NRVs*). Purgis 40 kapslit. Päevane annus 1 kapsel. Hind 30€.

Kurkumit on juba aasta tuhandeid kasutatud Hiina ja Inda Ajurveeda meditsiinis. Kui alguses kurkumit ravimtaimena ignoreeriti, siis nüüdseks on saanud temast enim uuritud antioksüdatiivne ravimtaim maailmas, omades viiruste-, vähi-, mikroobide-, ning põletikuvastast toimet. Kui kurkum on taim, siis kurkumiin on kurkumist väljavõetud aktiivaine, mis ravib rakutasandil. 100g kurkumis on kurkumiini keskmiselt 1-3%. Kurkumiin on tugev antioksüdant, kaitstes immuunsust, tugevdades liigeseid, luid ning omab põletikuvastast toimet. Biocyte liposoomne Curcumine Forte 185 biosaadavus on 185 korda kõrgem loodusliku kurkumiini omast. Liposoomne tehnoloogia annab võimaluse toimeainel imenduda maksimaalselt ning seda just asjaolu tõttu, et traditsiooniline kurkumiin imendub organismis halvasti seedeensüümide tegevuse tõttu. Purgis 30 kapslit. Päevane annus 1 kapsel. Hind 26€.

Tugevda oma tervist päev-päevalt koos meie nooruslikkuse, tervise ja elujõu toodetega.

Ultimate Beauty

Back to list

Sarnased postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga