Uncategorized @et

Ninel Hint: isepruunistavad vitamiinid on suurepärane avastus, kui soovid kaunist jumet tervislikult!

isepruunistavad vitamiinid

Ninel Hint-Puskar inspireerib sotsiaalmeedias paljusid emasid ja naisi oma igapäeva toimetustega ning trendide jagamisega nii ilu, toidu, kodu ja elustiili valdkonnas. Kasvatades kahte väikest last, jagab ta oma igapäeva elu nii Youtube kui Instagrami platvormidel, milles on kogunenud nüüdseks üle mitmetuhande liikmeline kogukond. Enne lastega koju jäämist töötas Ninel raamatupidamises ja elas klassikalist kontorielu. Nüüdseks on see asendunud täiskohaga emaks olemisega – ühestki päevast ei puudu aga ilurutiinid, raamatute lugemine, pikad jalutuskäigud ja podcastid. Uurisime Ninelit lähemalt, kuidas hoida laste kõrvalt oma säravat ilu ja heaolu? Kuidas suvel toetada oma naha tervist ja saavutada ilma päikeseta endiselt kaunis jume? Mis on tema nipid, et püsida õnnelik ja särav? Kuidas näeb välja tema argirutiin? Loe edasi.

Ninel, oled kahe lapse ema ja niivõrd kaunis ja inspireeriv! Millised on Sinu peamised ilurutiinid, kuidas hoida sära ja ilu ka kõige keerulisematel päevadel?

Suur aitäh! Kõik algab alati hommiku rutiinist, et anda päevale õige algus. Vähemalt pool tundi ma hommikuti lihtsalt “virgun”. See tähendab, et joon rahus kohvi, teen silmamaske ja tihti ka rullin nägu rullikuga, mida hoian sügavkülmas. Lõpuks on ka meieni jõudnud päikselised ilmad, kuid teame kõik, et UV-kiirgus pole nahale hea. Seetõttu on viimasel ajal minu rutiini lisandunud kaks Biocyte isepruunistavat kummikommi hommikuse kohvi kõrvale. Esiteks on see väga maitsev magus amps ja teiseks annab nahale toetust peale pikka talve, et taas nautida rahus südamega päikest ja luua tervislik jume.

Lisaks nahahooldusele ja kõigele välisele, on minu jaoks väga oluline veeta palju aega värskes õhus – jalutamine on minu teraapia. Samuti on mu lapsed alati õues väga rõõmsad. Aga kvaliteetsed kreemid ja nahahooldusrutiin raske päeva lõpus teevad alati enesetunde hetkega paremaks, see on kindel!

Peatudes emadusel ja laste kasvatamisel. Milline on Sinu kogemus – mis on olnud suurim väljakutse emaks olemisel? Millised on olnud üllatavad hetked, mida Sa ei näinud ette tulemas? Mida pead kõige olulisemaks emaks olemisel?

Esimene asi, mis kohe pähe tuleb, on mu enda mälu, mis enne lapsi oli väga hea, aga peale laste tulekut kaotan pidevalt oma asju ja olen kohati tuulepea, mida isegi mees on korduvalt märganud. Suurim väljakutse polegi laste kasvatamine, aga teiste asjade tegemine laste kõrvalt. Kodu on pidevalt segamini ja spontaanselt kuskil käimine jääb minevikku – iga käik võtab pikemalt planeerimist.

Tõele au andes, siis minu jaoks on kõige suurem rõõm näha, kuidas mu abikaasa ja teised lähedased inimesed veedavad meie lastega aega koos ja kui palju rõõmu lapsed ikka pakuvad. 

Olen võtnud eesmärgiks olla soe ja lõbus ema, kelle lapsed teavad alati, kui palju ma neid armastan. Samuti üritan ma väga teadlikult nende mõttemaailma kujundada optimistlikuks, et nad oskaksid elu täiel rinnal nautida. 

Kuidas on emaks olemine mõjutanud Sinu ilurutiine ja enesehooldust? Milline näeb välja Sinu argipäev?

Enne lapsi kontoris töötades meikisin ma ennast igal hommikul. Nüüd meigin ennast 1-2 korda nädalas ja sedagi vaid vajadusepõhiselt. Samuti on mul peas tihtipeale tuntud “mom-bun”. Panen rohkem rõhku nahahooldusele, isepruunistavatele toodetele, et naha tervist säästa päevitamisest. Hiljuti käisin ka püsikulme tegemas, et nägu rohkem peas oleks. Midagi mul laste pärast aga tegemata küll ei jää. Ilurutiini järgmine on minu prioriteet ja teen kõike laste kõrvalt. Näiteks teen oma skincare rutiini õhtuti, hetkel kui lapsed on vannis.

Suvi läheneb – ohutu päevitamine ja kaunis jume on teema, mis paljusid huvitab. Kuidas Sina naudid ohutult päikest ning millised on Sinu nipid jumeka naha saavutamiseks?

Mina enam teadlikult ei päevita, kuna rasedustega nägin nahal püsivaid päikese tekitatud muutusi ja tajusin päriselt päikese ohtlikkust esimest korda elus. Sellest hoolimata veedan ma väga palju aega õues päikese käes ja alati ei saa varjus peidus olla. Soovitan kindlasti kanda nahale SPF-i, kanda nokamütsi ja süüa isepruunistavaid kummikomme, et anda nahale ka sisemiselt kaitse päikesekiirguse eest. Tugevama jume saavutan päevitamise asemel isepruunistavate vitamiinide, vahtude ja kreemidega.

Naha nooruslikkuse, tervise ja jume säilitamine on paljude jaoks väljakutse. Millised on Sinu saladused selle saavutamiseks ja kuidas hoiad enda nahka säravana?

Olen suur skincare huviline ning mul on kasutusel kõik retinoolid, teolima ja muu selline popp värk. Mulle meeldib väga teha ka kangasmaske, mida hoian külmkapis. Soovitan nägu mitte päevitada, aga kui on siiski soov seda teha, siis kindlasti Ultimate Beauty kummikommid aitavad nahka kaitsta ja saavutatud päevitust pikendada.

Nagu juba põgusalt oleme siin rääkinud, siis paljud inimesed kasutavad samuti isepruunistavaid vitamiine, et saavutada tervislikult ilma nahka kahjustamata päevitunud, kaunis jume. Kuidas Sina need oma rutiini oled lisanud ning milline on olnud Sinu kogemus? Milliseid muutuseid märkasid oma nahal?

Esiteks need väga-väga maitsevad mulle ja asendavad magustoitu isegi. Võtan kaks kummikommi kohe hommikul ja naudin päeva õues teadmisega, et nahk on kaitstud ning seejuures tekib ka kaunis loomulik jume. Mul on loomult väga valge nahk. Näiteks minu jalad, mis terve talv pole päikest näinud, olid nüüd kevadel ikka väga valged. Jalgade puhul näengi suurimat vahet – isegi ilma pruunistava vahuta, on nad saanud vitamiine võttes ilusama jume ning tooni – nad ei ole enam lumivalged. Ma saan ennast seelikuid kandes end hästi tunda!

Kellele soovitaksid isepruunistavaid vitamiine? Milliseid tulemusi võib oodata nende tarbimisel?


Soovitan neid absoluutselt kõigile – päike on tugev ja isepruunistavad vitamiinid kaitsevad nahka, aitavad ära hoida enneaegse naha vananemise ning annavad imeilusa jume – kes seda siis ei sooviks! Aga eriti soovitaksin neid võtta inimestel, kellele meeldib päevitada, et jume tekiks kiiremini ja kestaks pikemalt. 

Kuivõrd jälgid enda toitumist? Kas tunned, et toitumine mõjutab ka Sinu ilu, välimust ja enesetunnet? Millised toidulisandid oni Sinu menüüs esindatud?

Olen suur toidulisandite fänn – võtan juurde nii rauda, B-vitamiine, magneesiumit, C-vitamiini kui ka probiootikume. Sellest hoolimata pean toitumist väga oluliseks ja üritan enamus vitamiinid ning mineraalid ikka saada toidust kätte. Seega mida värskem ja värvilisem – seda parem. Samuti üritan toituda võimalikult mitmekesiselt. Toitumine on oluline ka selle pärast, et näitan lastele eeskuju. Oma vitamiini hullusega olen neid juba nakatanud ja samuti teab suurem laps juba, mis toitudes on palju kasulikke vitamiine.

3 nippi kõigile naistele, kes soovivad leida tasakaalu enda ja pere vahel ning samal ajal kanda parimat hoolt oma ilu ja heaolu eest:

1. Tee asju lastega koos ja siis kui nad on ärkvel. Kui nad magavad, siis puhka – isegi kui endal und ei tule, siis tee midagi mõnusat nagu loe raamatut või mõtiskle kasvõi lihstsalt niisama. 

2. Tee asju täiesti üksi ilma lasteta ehk usalda oma partnerit ja vanavanemaid lastega olema.

3. Tuleta endale meelde, et hea ema = õnnelik ema. Enda eest hoolitsemine ja enda mitte unustamine on ka lastele heaks eeskujuks, et nad tulevikus enda heaolu ja õnnelikkust väärtustaksid.

Meil on kombeks küsida lõpetuseks üks mõttetera, mis on Sind enim inspireerinud. Jaga meile üks oma lemmik mõttekäik, mille vaimus edasi minna ja mida hoida meeles terve järgneva suve:

Igaüks on oma õnne sepp!

Back to list

Sarnased postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga