Vaarika ketoonid on taimedes leiduv looduslik ühend, mis on keemiliselt sarnane kapsaitsiini ja sünefriiniga – kahe ainega, mis võivad reguleerida ainevahetust, ning mis vähendab näljatunnet, sealjuures suurendades meie energiakulu.
Vaarikataimes sisalduvad ketoonid annavad viljale meeldiva lõhna ja on töödeldud toidus levinud maitseaine. Kosmeetikafirmad kasutavad ühendit ka toodetele aromaatse lõhna andmiseks. Vaarika ketoone turustati kaalulangetuslisandina pärast seda, kui tehtud uuringud näitasid võimalikke rasvapõletusomadusi. Vaarika ketoonid aitavad reguleerida kehakaalu läbi rasva põletamise ning vähendavad rasva imendumist.

Samuti aitavad vaarika ketoonid reguleerida veresuhkru taset ning toetada tervislikku toitumist. Lisaks kuuluvad vaarika ketoonid oma omaduste tõttu nende antioksüdantide hulka, mis üldiselt kaitsevad rakke oksüdatiivse stressi eest.

ALLIKAS:
https://www.thehealthboard.com/what-are-raspberry-ketones.htm

Näitan ainukest tulemust

KETO® öised rasvapõletuskapslid

Öine rasvapõletaja

1 karp , 60 kapslit

🏆Anne&Stiili Ilulemmik 2021 ja Buduaari Lemmik 2022 nutrikosmeetika kategoorias🏆

Biocyte Ketoslim night aitab reguleerida rasvade ainevahetust ja lagunemist tänu ilunõgesele ning aitab seeläbi kaalul vähendada. See toidulisand sisaldab ka melatoniini, mis aitab kaasa uinumisele kuluva aja vähendamisele. Kvaliteetne uni soodustab samuti kaalulangust.

29.10  23.28 
Lisa korvi

...